Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Puskás arénában melyik a...

A Puskás arénában melyik a legjobb hely?

Figyelt kérdés
A Puskás arénában szeretnék Coldplay koncertre menni, és az előregisztrált jegyárusítás holnap (25.) kezdődik és fogalmam sincs hová vegyek jegyet. Ülőhely vagy küzdőtér? Ha ülőhely akkor szembe vagy oldalra, melyik szektorba pontosan? Sokan azt mondják, hogy a küzdőtér nem túl jó választás mivel nem fogok látni semmit, mivel 14 éves vagyok. Viszont azt is mondják, hogy az ülőhely sem jó választás. Kérlek valaki válaszoljon, elég sürgős, mivel a Coldplay a kedvencem és ki szeretném élvezni. Előre köszönöm a válaszokat.

2023. júl. 24. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen mit is keresel itt?
2023. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én is szeretnék menni, szerintem az ülőhely jobb választás. Lent csak a tömeget fogod látni, így pedig talán a színpadot is. Én valamelyik oldalra szeretné helyet foglalni.
2023. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne kérdezhetne 14 évesen? Teljesen rendben van,hogy 14 évesen elkezd koncertekre járni.
2023. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Miért ne kérdezhetne 14 évesen? "


Ki mondta, hogy nem kérdezhet?

2023. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, és persze megértem, hogy talán 14 évesen még fiatal vagyok, de persze lesz velem egy 18 éven felüli.
2023. júl. 25. 01:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!