Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha a házunktól olyan 50-100...

Ha a házunktól olyan 50-100 méterre nekiállnak tűzijátékozni, kihívhatom a rendőrt?

Figyelt kérdés
Nem szilveszterről van szó, most történt, 23 órakor, lakott területen belül (az utcánk közepén). Az 1 éves kislányom halálra rémült, ordítva sírt. Lesz@rták, folytatták tovább. Ilyen esetben hívhatok rendőrt?

2023. júl. 29. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen!
2023. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Engem az erdekelne, h ha rendszeresen csinaljak ezt. Annak ha mijonnek a zsaruk tudmak e valamit csinalnj, vagy csak figyelmeztetnek.
2023. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát magánterületen lehetne, f2 ig de utcán nem nagyon. Hiába hívod ki a rendőrt ha addigra elmennek, lehet, hogy megússzák úgy is egy figyelmeztetéssel.
2023. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Scream85 ***** válasza:
88%

Magánterületen lehet egész évben tűzijátékot használni, ha olyan esetbe hívod ki a rendőrt, azzal nem is foglalkoznak.

Ha az utcán csinálják és úgy hívsz rendőrt, akkor is jó eséllyel mire kijönnének, addigra a tűzijátékozók eltűnnének, szóval megint nem értél el semmit.

2023. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Magánterületen egész évben lehet lőni f2-ig, de ha tegyük fel az utcán lőtte, mondjuk a háza előtt, nem hiszem, hogy sokat változtat a hanghatáson.


Kérdező, elég elszomorító, ha egy tőled 100 méterre lévő 20-30 milis tüzijáték így ki tud akasztani..

Totál felesleges rendőrt hívnod, kiröhögnek ezzel, ráadásul utólag nemigazán tudod bizonyítani

2023. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vyrob ***** válasza:
58%

Az 1 éves kislányom halálra rémült, ordítva sírt.? Akkor tán fel kéne készíteni a gyereket az életre mert a mennydörgés villámlás után még jobban fog sírni az meg ráadásul tízezerszer erősebben fog szólni mint ahogy az elöző szavaival éljek a tőled 100 méterre lévő 20-30 milis tüzijáték

2 évesen Apám nanyába néztem Augusztus huszadikai tűzijátékot körülöttem volt még vagy 30-40 gyerek mesélte fater azok se rándultak semmit sőt élvezték :)

2023. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom nektek mi a bajotok.

Nyilvan este már kellemetlen erre kelni, ha nyitott az ablak akkor plána. Akar munka miatt, akar a gyerek kialvatlansága miatt.


Reméljuk nem rendszeres probléma, egyszer ketszer meg el lehet viselni. A hangos szomszédoknál nincsen rosszabb. Akar zene, kiabalas és stb miatt. Azert az ember az otthonaban csak nyugalmat szeretne magának.

2023. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!