Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem rég kezdtem el a Stray...

Nem rég kezdtem el a Stray Kids-et hallgatni, és nem nagyon ismerem őket. Tudnátok tőlük zenéket ajánlani, illetve néhány érdekességet mondani róluk?

Figyelt kérdés

Hogyha a kpop utálók nem írnának a kérdésem alá majd semmit, azt nagyon megköszönném❤❤❤.

(Amúgy a bias-om Felix, wrecker-em Hyunjin. Annyira nem tudok dönteni közülük, de valahogy Felix jobban vonz. Áá nem tudok dönteni!)



2023. júl. 31. 22:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

ezeket ajánlani:Case 143, Maniac, Thunderous, God's menu, Back door, Miroh, Domino, Circus, Christmas evel, Charmer, Venom, Superboard, All in, Any, Silent cry


Nem rég jött ki egy albumuk, (5-star) ajánlom hogy nézd meg youtuve-on nagyon jó zenék vannak.

Próbáltam inkább ilyen népszerűbb zenéket írni, remélem tetszenek.


Nem tudok sok érdekességet de azért próbálok írni:

-2018-ban debütáltak 9-en, viszont 2019-ben az egyik tag elhagyta a bandát szóval most csak 8-an (Bangchan, Lee know, Changbin, Hyunjin, Han, Felix, Seungmin, Jeongin)

Más igazából annyi nagyon népszerűek és nagyon tehetségesek szóval örülök hogy eljezdted hallgatni őket.


Én egyébként OT8 vagyok de ha nagyon kéne választanom Lee know-t válsztanam biasomnak.

2023. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi #1! Én már 3 zenét letöltöttem tőlük (S-Class, Maniac, Christmas Evel). Én is nagyon örülök, hogy elkezdtem hallgatni őket.
2023. aug. 3. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Levanter
2023. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 mi van?????
2023. aug. 4. 16:33
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 stray kids tol
2023. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nemrég kezdtem hallgatni őket, és mostmár rájöttem, hogy egy albumuk (Google a jó barát), de akkor mondhattad volna🙃!
2023. aug. 4. 19:46
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 igen de van egy számuk is :

[link]

2023. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudtam volna, hogyha új Stay vagyok?
2023. aug. 4. 21:43
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 nem azt mondtam h tudnod kellett volna csak mivel én ugye régebb óta hallgatók kpop ot hiába tudnám h van olyan album de én először egy zenére gondolnék nem az albumra ezért azt hittem félre érthetően írtam és ezért pontositottam magamon és inkább elküldtem a linket nem a te hibád
2023. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És ugye én is csak egy számot akartam volna "ajánlani" mint az előbbi válaszoló csak nálam mindig hülyén jönnek ki a dolgok (#9 vagyok)
2023. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!