Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nemrég kezdtem el (G)I-dle-t...

Nemrég kezdtem el (G)I-dle-t hallgatni. Tud ajánlani valaki tőlük zenét, és néhány érdekességet mondani róluk?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el (G)I-dle-t hallgatni, de még nem annyira ismerem őket. Annyit tudok, hogy eredetileg 6an voltak, de Soojin-nal felbontották a szerződést egy hülyeség miatt, ami nem is biztos, hogy igaz. Na de mindegy! Valaki tudna ajánlani tőlük zenéket, meg néhány érdekességet mondani róluk? Tök mindegy, hogy melyik zenéjük, mert hogyha meghallgatom akkor majd eldöntöm, hogy tetszik-e vagy sem. Csak jobban meg szeretném ismerni őket.

2023. aug. 5. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hwaa

Lion

2023. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Queencard is jó lett szerintem (#1 vagyok)
2023. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen. A Queencard-ot már letöltöttem. Köszi❤!
2023. aug. 5. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Dahlia, Senorita, bármelyik B-side a I Never Die albumról, Change, Dark (X-file), Dumdi Dumdi
2023. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a kedvenc (nem Main trackok) a gidle-tol
2023. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤❤😍
2023. aug. 8. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Liar

Oh my god

Queencard

Uh-Oh

Hwaa

Nxde

Tomboy

Senorita

Lion

Hann

My bag

Allergy

Lucid

Villain Dies

Moon

Latata

2023. aug. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!