Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy hamis a...

Honnan tudom, hogy hamis a Sziget jegy?

Figyelt kérdés
Facebook csoportból kedden találkozom valakivel, aki eladná a Sziget jegyét. Esetleg van rá mód, hogy “átverhessen”? Még nem voltam szigeten, úgyhogy nem láttam még milyen a jegy. Le tudom ellenőrizni valahogy, hogy minden okés e vele?

2023. aug. 6. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A jegy általában digitális formátumú, amit email-ben küldenek ki vásárláskor. Ki lehet nyomtatni papírra, vagy a telefonon kell bemutatni a jegyen lévő QR kódot belépéskor.

A jegy érvényességét nem tudod ellenőrizni, továbbá, mivel (valószínűleg) nem névreszóló, és akárhányszor kinyomtatható, gyakorlatilag az tud belépni vele biztosra, aki az érvényessége napján először bemutatja a QR kódot belépőkapunál.

Tehát egy bizonyos fokú bizalom kell ahhoz, hogy kézből vegyél jegyet.

Itt egy jegy mintaképpen egy hirdetésből: [link]

2023. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!