Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok The Raven...

Mit gondoltok The Raven Croaks Bandi-ról és Bennszülött Bálnáról?

Figyelt kérdés

Régen kezdtem el nézni őket, elsősorban Bandit.

Mostanában egyre kevesebb olyan videót csinálnak ami értékelhető és nem csak valami unalmas reakció valami unalmas videóra.

Amúgy Bandi mostanra nem csak a külsejében hasonlít Otherworld Zoly-ra hanem az ellentmondásaival is. Kritizálta Dancsó Pétert hogy miért kritizálja a Henry Kettnert annyi videón keresztül miközben ő meg már a jó ég tudja hanyadik videóját csinálta meg róla. Manninnak is beszólt hogy miért foglalkozik még Herby-vel miközben ő meg a Csigéréket veszi elő újra és újra pedig ők még annyira nem is kártékonyak, csak unalmasak.

Bálna meg konkrétan külön csatornát szentelt (Súlytalan) az Elek Robi, Csigér Alex meg Cresser videóknak.

Amúgy vannak olyan dolgok is amikkel egyet tudok érteni velük a mai napig, pl a véleményük a TheVR-ról de egyre több dolog van amiben nagyon nem pl amikor Bandi beszólt Sythex-nek amiért az megkritizálta Dezső Bencét az Onlyfans reakció videó miatt.


2023. aug. 24. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Bandi jófej, Bálnit nem bírom.
2023. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is Bandit kedvelem jobban kettőjük közül, bár elég idegesítő most már hogy az a visszatérő poénforrás nála hogy rosszul ejt ki szavakat meg neveket.
2023. aug. 24. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Bennszülött Bálna és TRC Bandi álszentek. Mindig kettős mércét alkalmaznak ami nagyon idegesítő. Nekik lehet csinálni dolgokat másnak már nem és rossz. Csak nézzétek meg a partizános szerepléseiknél a videó alatti kommenteket. Szétszedték őket az emberek főleg a Dancsós alatt. Átestek a ló túloldalára főleg Bandi aki a rant videózásból elment mainstream kaja zabálósba. Mindkettő nagyon szereti a surfshark szponzit vagy a szponzikat úgy általánosságban. Bandinak a videói szinte lassan mindegyik szponzorált csak úgy mint akit folyamatosan megszólt thevrtech csatorna. Már egy kultusz alakult ki a személye felé akiért a sok kis birka megvadul. Olyanokká váltak akiket megkritizáltak. Szánalmas.
2023. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-nak.


Igen, a kettős mérce egy idelye már észerevehtő és ahogy a kommenteket néztem néhány Bandi és Bálna videó alatt ez egyre több embert idegesít.

Elég sokan unják hogy Bálna folyton ugyanazokról az emberekről csinál reakcióvideókat, de úgy hogy szinte mindenbe is beleáll. A legutóbbi Barnis meg Csigéres videó alatt is sokan mondták hogy ez tényleg már csak szőrszál hasogatás.


Bandi és Bálna amúgy meg az évek során egyre több tartalomgyártó rossz tulajdonságát tették a magukévá. Például:

- Dancsó túltolt iróniája/szarkazmusa, amit még a Partizános videóban is felhoztak kritikaként, de ha ők csinálják akkor már jó.

- OW Zoly ellentmondásai. Megszólták Dancsót hogy miért van rákattanra Kettnerre pedig ők is csináltak róla (és másokról) több videót.

- Radics Peti végnélküli káromkodásai, bár szerintem ők már csúnyábban beszélnek mint Peti.

- TheVR féle "nem nézek utána de azért véleményt mondok róla" típusú viselkedés.

- Ahogy te is említetted ott vannak még a szponzi blokkok is.


Amúgy a múltkor láttam Bandi legutóbbi Dancsó reakció videóját és hát ahogy nézem több olyan volt aki nem értett vele egyet. Meg ahogy látom azt is egyre többen megszólják hogy a szerencsejáték az róóósz de az élő adásban sörözés az teljesen oké nekik. Meg hogy nagyon elbagetlitálják a negatív kritikát amikor kapnak.

2023. szept. 11. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem végig volt egy olyan érzésem, hogy TRC Bandinak nem volt tökéletesen hozzá illő feladat a rant. A legjobban sikerült videói sem ezek. A humoros, paródiás, elvont videói voltak a legjobbak.

Látszik, hogy a most már szinte kizárólagos kajás tartalmakat, ételek készítését, ételkritikákat sokkal jobban élvezi, mint a rantet. Ebből a szempontból nem baj, hogy ráált erre a fajta tartalomra.


Igaz, hogy neki is tele volt a töke a szokásos bort iszunk vizet prédikálunk youtuber hozzáállással, ezért kezdett bele a rantba, és az is igaz, hogy később ő is rálépett arra az ösvényre, amire a többi youtuber.


A többi már azon múlik, hogy kinek mi az értékrendje. Kinek mi fér bele, milyen személyiség.

Belefér-e a bármit csinálok, még etikátlan dolgokat is, csak dőljön a pénz, vagy van egy határ.

Belefér-e a videósnak, hogy a pofájába hazudik a néhőinek.

Belefér-e, hogy szembe megy-e a korábbi saját véleményével és tesz, vagy vesz olyan dolgokat, amikről korábban azt mondta, nem tenné.

Belefér-e, hogy a szponzorok és a már külföldi viszonylatban is jó keresete mellett adományokat vár a nála rosszabbul kereső nézőitől.

Belefér-e hogy etikátlan szponzorációkat vállal el.

Belefér-e az anyámat is eladnám pénzért hozzáállás.

Én az összes nagyra nőtt videóstól ezeket látom, nekik már minden belefér. Úgy látszik, hogy nagyon átformálja a személyiséget, ha ismert leszel és a videzással, streameléssel, egyéb influenszerkedéssel elkezd el dőlni a pénz. Ezt a tartalom nagyon megsínyli, de amikor már van több százezer követőd, akkor azoknak a többsége úgyis nézni fog már, ha naponta szembe köpködöd, mert hozzád szokott.

jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Igaz, hogy neki is tele volt a töke a szokásos bort iszunk vizet prédikálunk youtuber hozzáállással, ezért kezdett bele a rantba, és az is igaz, hogy később ő is rálépett arra az ösvényre, amire a többi youtuber." - Ez nem igaz mert bevallotta a Contentbender interjúban, hogy lényegében azért kezdett videózni mert nem akart könyvtárban vagy gyárban szopni és nem akar oda visszamenni. Ezért találta ki a videózást és ezért kezdte nem pedig mert zavarta. Persze zavarhatta de nem az volt az indító ok, hogy elkezdje.

És végül is ő maga is olyanná vált amivé elméletileg nem akart csak hogy kiderült ugye, hogy még is az volt amúgy a szándék.

Ezért is nem volt hozzáillő mert nem azért csinálta mert érdekeli hanem mert youtube karriert akart elérni, hogy ne kell visszamenni a könyvtárba. És valamivel ki kellett tűnni de a gameplay videózással azt nem lehet.


"Én az összes nagyra nőtt videóstól ezeket látom, nekik már minden belefér. Úgy látszik, hogy nagyon átformálja a személyiséget, ha ismert leszel és a videzással, streameléssel, egyéb influenszerkedéssel elkezd el dőlni a pénz. Ezt a tartalom nagyon megsínyli, de amikor már van több százezer követőd, akkor azoknak a többsége úgyis nézni fog már, ha naponta szembe köpködöd, mert hozzád szokott." -- Ezt pontosan jól látod. Sajnos ez így van minden egyes embernél, minden egyes országban. Sajnos ilyen az emberi természet.

jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már a rant nagyon unalmas volt hogy minden liveban szabó elődöt meg alex csigért kellett nézni, őszintén kit érdekelnek ezek az emberek? nem csoda hogy Bandi is kiégett.

Nem mondom hogy rossz az irány ahova elkanyarodott, engem személy szerint nem érdekelnek a gasztro csatornák sem ezért leiratkoztam de amúgy sokan szeretik az ilyesmit szóval lehet sikeres ebben is.

jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6: Tudom, de nem csak ő, hanem a legtöbb videós azért kezdte el a videózást, mert 2012 óta lehet vele pénzt keresni. Ha nem lehetne, akkor tized ennyien ha videóznának.

Én arra gondoltam, hogy a rant témát választotta azért, mert zavarta hogy mit csinálnak a videósok.


Ahogy 7-es válaszoló írja, a rantben ennyi van, volt. Egy idő után csak ismétlés lesz belőle. Lennének máshol is problémák, a közéletben, az egész világon, de azokhoz már jobban kell érteni. Bandi megmondta, hogy ő ezekben nem nagyon járatos és nem is akar belemerülni. Ha úgy vesszük, jobb is, hogy átállt egy semleges témára, a gasztróra.

Látjuk sokaktól, hogy úgy beszélnek közéleti, vagy bármilyen más (tech, egyéb tudományok stb.) témákról rendszeresen, hogy felületes a tudásuk és noha nagy a nézettségük, egy jobban hozzá értőnek a haja az égnek áll attól amiket nyilatkoznak. Enni, ízlelni pedig mindenki tud, gesztróban nehéz mellé nyúlni.

jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!