Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy már nem...

Mitől lehet az, hogy már nem tudok rajzolni?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve rajzolok. Mindig nagyon élveztem, sőt az egyik legnagyobb hobbim volt. Mindig azt éreztem, hogy milyen "nagyot alkottam". Persze ez visszanézve egyáltalán nem igaz. 😅 De az a lényeg, hogy mindig örömömet leltem abban, hogy alkothatok valamit, most már egy jó ideje viszont... Hiába érzem azt, hogy most nagy kedvem van ehhez a tevékenységhez... Nem tudok rajzolni. És az a legnagyobb gond, hogy már tényleg nem rosszakat készítettem. Már nagyon látszódott, hogy mennyit fejlődtem. Viszont most olyan, mintha vissza felé menne ez a folyamat. Konkrétan hiába próbálkozom, és tetszik az amit leszeretnék rajzolni, mérges leszek. Igen, mérges leszek és abba kell hagyjam a rajzolást, ha nem akarok dühös lenni. Nem tudom honnan jön, és azt se tudom miért. Ezelőtt soha nem volt ilyesmi.


Másokkal előfordult már hasonló? Ha valaki tudd valami tanácsot, légyszíves ossza meg velem.


Hozzá tenném, hogy ez azért nagy dolog számomra, mert ezelőtt a rajzolás pont hogy lenyugtatott.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. aug. 30. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tarts egy kis szünetet, és idővel térj vissza rá. Nekem nagyon sokat szokott segíteni, bár nem rajzolás, hanem írás terén. Amikor nagyon nem megy, hanyagolom néhány napig, utána újult erővel mindig sikerül normálisan összehoznom amit szeretnék.
2023. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne hisztizz!
2023. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-es írja. Pár nap kihagyás.
2023. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!