Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fogjátok hallgatni a Petőfi...

Fogjátok hallgatni a Petőfi Rádiót így, hogy csak magyar zene lesz rajta holnaptól?

Figyelt kérdés

[link]


A portál egyébként azt írja, hogy a Petőfi Rádió épp most van egy újabb nagy tartalmi váltás előtt, ugyanis vasárnaptól a tervek szerint kizárólag magyar zenéket fog sugározni a rádiócsatorna. Szlogenje ez lesz:


Petőfi Rádió – minden magyar.



2023. szept. 30. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Eddig sem hallgattam mert szinte csak tingli-tangli alter zene szólt.

Majd ezután a váltás után meglátjuk.Annyi jó rock zenekar van itthon is.

2023. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen
2023. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Hatalmas a potenciál benne, hogy a megbukott és megszűnt pesti tv után legyen egy pesti rádió, ahol a fiatalos propagandisták tolják az agyadba, hogy kell igazi magyarnak lenni. Magyar zene, magyar gondolatok, és a rádió nevében is csak két betűt kell megváltoztatni.
2023. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Mond hogy csak 1 rossz vicc az egész!
2023. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Miért lenne az? A Petőfi rádió is közmédia, ugyanaz a holdudvar ami a többi propagandaadón megy. Nem azt mondom, hogy ennek kellene lennie, hanem hogy erre a legnagyobb az esély, hogy a szellemiség megy tovább.
2023. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan nem.
2023. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy nem. Zavaró, hogy valaki megpróbálja még ilyen dolgokban is manipulálni az embereket. Majd ők megmondják, hogy szerintük mit kellene hallgatunk.
2023. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#7 van még egy pár másik rádió! Akkor miért mondaná meg bárki is mit hallgass? Illetve ha ez így működik, akkor viszont mindegyik rádió megmondja neked, hogy mit hallgass, nem? Egyiket sem te szerkeszted! Sőt, a 90-es években, amikor a Danubius, Juventus, később a Sláger rádió volt, azok iszonyatos terrort gyakoroltak a magyar zenei ízlésre. Az egy teljesen más időszak volt, internet nélkül, a zene is 1. vagy rádióból lett kazettás magnóval rögzítve, vagy 2. másolgattuk egymásnak, de a rádiónak nagy hatalma volt a zenei ízlés felett, ezt még megfejelték a road-show-k, amivel az általuk halálba járatott, semmilyen, nulla tudású, playback-elő formációikat vitték magukkal vidékre, az egész országba. Az volt csak igazán a manipuláció, (az állítólagos szabadságban!) de ezt vagy elfelejtitek vagy halovány fogalmatok nincs róla, mert nem éltétek meg!

Ehhez képest ma nem az kerül a trendingbe, ami a rádióban szól, hanem ami trendingbe kerül, az szól utána a rádióban! S akkor ilyen kártyaleosztásnál jöttök azzal, hogy itt bári is manipulál, meg terrort gyakorol az ízlésre. Vicc!!!!

Egyébként én fogom hallgatni, annál is inkább, mert én azt a Petőfi rádiót kedveltem, amit állítólag elvett a "NER", holott igazából a "NER" alatt is működött, sőt akkor teljesedett ki igazán, és ezt is egyesek elfelejtik és az aktuális "rendszert" szidták és szidják azért a rombolásért, amit a Titusz és sleppje művelt le a Petőfi Rádióval! Szóval halovány lövése sincs egyeseknek mi ami nem jó, miért nem jó és mivel van baja valójában! A mostani átalakulásról is úgy gondolják, hogy terror és valamiféle szabadságba lett belesz-rva és természetesen a kormány sz-rt bele, a Fidesz! Mégis mibe? Abba, hogy Shakira meg Bon Jovi többet nem lesz a Petőfiben? Egy okádék volt! Egy okádék! A gusztustalan sz-r '90-es 2000-es évekre emlékeztetett! Az akkor halálba járatott zenéket szedte újra elő, amitől viszket a bőröm is, annyira gyűlöletes!

Baromira örülök az átalakulásnak, mert az MR2 - Petőfi a magyar bandáktól volt jó, nem a nemzetközi trendingtől! Annak pedig hogy akik ezt művelték a Petőfi rádióval, azokat ki is b....ták, mint macskát sz-rni, annak még tapsolok is!

2023. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

#8

Én szerettem azt a válogatást, amit ők játszottak. Összességében, a híreket leszámítva a műsorvezetők és a témák is tetszettek. Országos lefedettséggel rendelkező állomás nem nagyon van, ami hasonló lenne. Vagy a zenei irányzat vagy a műsorvezetők stílusa nem tetszik máshol. Épp ezért örültem, hogy találtam valamit, ami hallgatható. A magyar zene erőltetése nem jön be, függetlenül attól, hogy vannak előadók és slágerek, amik hallgathatóak. Jobban örültem volna, ha egy másik új csatorna indul, aztán hallgassa, akinek tetszik. A környékünkön nincs semmilyen csak a térségben fogható rádió. Online lehetőség volna, de ahol hallgatni szoktam, ott kizárólag rádió működik, úgyhogy ez sem járható út. Ezért is bosszantó. A másik oka, hogy sokkal inkább politika ez, mint zenei irányváltás vagy műsorvezetői vérfrissítés.

2023. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Huhh...nyócas! Remélem nem kaptál agyvérzést. A vélemény meg engedtessék meg másnak is! Egy nyomorult munkahelyi vagy otthoni házimunka közbeni zenehallgatás közel sem a kultúra fejlesztéséről szól. Az emberek többsége csak zajnak tekinti, ami azért van, hogy ne legyen csend. Én sem örülök, hogy ilyen irányváltás lett.
2023. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!