Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fogjátok hallgatni a Petőfi...

Fogjátok hallgatni a Petőfi Rádiót így, hogy csak magyar zene lesz rajta holnaptól?

Figyelt kérdés

[link]


A portál egyébként azt írja, hogy a Petőfi Rádió épp most van egy újabb nagy tartalmi váltás előtt, ugyanis vasárnaptól a tervek szerint kizárólag magyar zenéket fog sugározni a rádiócsatorna. Szlogenje ez lesz:


Petőfi Rádió – minden magyar.



2023. szept. 30. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Na mé' nem, ha csak zaj? Nem mindegy akkor?
2023. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
#9 Azt továbbra sem értem, hogy ebben mi a politika, hacsak nem a költségvetésre gondolsz, mert akkor igen, olyan értelemben biztos van benne politika, üzletpolitika, hogy így olcsóbb a rádió fenntartása! Hát ez van! Vagy te, akinek úgy tetszett a Petőfi, amilyen ezelőtt volt, vagyok én, akinek úgy tetszett a Petőfi, amilyen volt 2007-2016 között, és vannak olyanok is, akik úgy szerették a Petőfit, amilyen 2007 előtt volt! Tavalyelőtt már lehetett sejteni, hogy próbálkozni fognak valami mással, amikor részben visszatértek az un. alternatív műfajhoz is. Én nem bánom, hogy ez történt, azt sajnálom, hogy te úgy szeretted, amilyen volt, pontosabban azt, hogy úgy éled meg, mintha valamit elvettek volna előled, de engem meg valószínűleg pont az zavart, amit te meg kedveltél! Ettől függetlenül nem mondanám, hogy ez így tökéletes, messze nem! Nincs olyan település, ahol ne volna a Petőfi rádión kívül még pár más rádió az éterben, ha nem tetszek, át kell tekerni másikra, de együttérzést tudok mutatni ebben, ugyanis én pont ezt éltem meg a Petőfivel 2016-ban! Jó ideje az I Love Pécs rádiót hallgattam! Ha valamiben ízlésterrort folytatott úgy igazán a Petőfi rádió, akkor úgy gondolom, hogy a zenei díjátadó az, (az szégyen úgy, ahogy van!) nagyon remélem, hogy abban is történik változás, de nem látok rá nagy esélyt.
2023. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!