Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ncore_on mièrt csalnak ennyien...

Ncore_on mièrt csalnak ennyien? Mikor Spooky Dayz van? A staff mèrtnem dobja ki az első 25 szkritelőt autoclikelőt??

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 22:35
1 2
 1/12 lali51 ***** válasza:
46%
Lehetne magyarul?
2023. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te azt elhiszed hogy valaki 100% ot megy?? 3_4 nap alatt mindössze 1db figuràt nem kapott el az összes többit elkapta.. vagy Autocliket hasznvàl vagy levan szkriptelve...tavaj nèzd meg ki lett az első 2022ben te azt elhiszed hogy egy 60 pàr èves mami fent van 3_4 napig ès az összes figuràt elkapja?? Na ne marhicsatok màr meg....
2023. okt. 8. 13:58
 3/12 A kérdező kommentje:
A tavaji első 3_4 helyet nèzd meg.. Eva 0408. woorhess. Tankcsapda.Prldm.... ezek az emberek az összes figuràt elkapjàk 100%..ban...Az èletem rà mernèm adni hogy valammi progit hasznàlnak fizikai kèptelensèg mind 100%ban elkapni.. Magyarul CSALNAK..!!!
2023. okt. 8. 14:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Bármiféle bizonyíték azt leszámítva, hogy te bamba vagy, és nem tudod megcsinálni azt, amit más igen?
2023. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen Bamba vagyok nem èrtek a progikhoz. Ennyi erővel az első 500 csaló kaphatna 1 èvi legend rangot no de nem mindenki csal. Ebbe az az èrdekes hogy aki csal azt ki dobjàk a jàtèkból víszont a Staffnàl vannak be nyalt puncsosok akiknek lehet csalni programmal azokat nem dobjàk ki èrdekes! Nèzd vissza az elmult 3 èv 1_2_3_4. Helyezetèt szinte mindig ők viszik a prímet ez olyan UNCSI..!
2023. okt. 9. 02:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja ès sajnos Tankcsapda elhunyt Isten nyugasztalja. Így Tankcsapda meg felesège Èva biztos nemlesznek a versenyben benne ugyanis egyedül Èva nem fog jàtszani..az tuti így 2 hely fel fog szabadulni nem mintha sokat szàmítana de így màsnak ís lesz esèlye 1 èves Legand rangot el èrni...Tankcsapda egy őrök Spooky Legenda😭
2023. okt. 9. 02:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Na igen, Éva és Tankcsapda (nyugodjék békében) akikről még elhiszem, hogy tisztán játszottak, illetve rajtuk kívül még van talán 1-2 ember. Bár még ez is sántít, hogy ilyenkor két nyugdíjasnak nincs más elfoglaltsága, mint minden évben ezt tolni éjjeleken, napokon át, még ha felváltva is... Na de mind1... :D

Azt viszont nem tudom elhinni, hogy akik a top mezőnyben vannak minden évben, ők mind így csinálnák, mint Tancsapdáék. A többség szerintem beállít egy szkriptet és mennek a dolgukra és úgy, ahogy mondod Kérdező, esélyes, hogy ezek közül néhányan ismerik a staffot, esetleg benyaliztak valahogy nekik és őket soha nem dobják ki.

Most is ott van micike, megaiga. Már sok évvel ezelőtt is láttam a nevüket, természetesen akkor is végig 99-100% környékén voltak.

2023. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként valaki elmondaná, hogy mi értelme van rámenni a 100%-ra, és – esetleg csalás nélkül – elcseszni rá mondjuk 168 órát? A világon semmi hozadéka nincs, ellenben nagyon unalmas és idegőrlő.

Teljesen komolyan kérdezem, mi értelme van? (a nyeremények sem érnek ennyit)


Lehet ezt felteszem majd különálló kérdésként...

nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Azért azt nem mondanám, hogy a nyeremények nem érnek semmit.

A pontok mindig jól jönnek, az 1 év Legend rang is hasznos lehet. Az más kérdés, hogy ezekért megéri -e napokig ott ülni...

Az egyéni rangnak csak esztétikai szerepe van, de azért az is valami. Látják mások, hogy te már megcsináltad. :D Van aki már 4x -es spooky master.

Amúgy sokan közben beraknak egy filmet, sorozatot és úgy gyűjtik a tököket. Be lehet állítani valami csipogást, így ha jön egy figura, csak odanyúlnak és kattintanak. Ez tudtommal nem számít csalásnak. Vagy csak egyszrűen dumálgatnak a fórumon, discordon és így már jobban telik az idő is.

nov. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Üdv igazatok van ezt pofàztam 5nap 5 èjszaka nyomtam 12 óra alvàsal 50 paradik hely..letem

Ja az ipse 93% al nem kerűltbe a top 25 be!!!! 97 től van a top 25! Az első 25 ugy csalt mint az àlat. Botas bacsi ugy kaptosta a tökőt 100% hogy 2óraja besem lèpet..

39 helyen voltam 24 oràig nem birtam előre menni Swagboss nem lèpet be 10 óràja ugy szedte a tőköt😂😂27 helyen vagy hol vègzet...nincs èrtelme jàtszani 1 èves legend rangè.Bixiy, bottaszbacsi Megaiga micike Prldm..CSALT Az Öszes buznyàk..többet nem jatszok ènsem..

nov. 7. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!