Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki vidékről megy Budapestre...

Aki vidékről megy Budapestre koncertre, mivel üti el az időt az első vonatig?

Figyelt kérdés
Az utolsó vonat fél 9 körül elmegy, azt sehogy nem tudnám elérni. A pályaudvarok gondolom Pesten is zárva vannak éjféltől. Ti mit csináltok az első vonatig, hova mentek?
2023. júl. 10. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában ilyenkor én szállást szoktam foglalni, és oda megyek. Másnap reggel megyek haza. Vagy valahogyan megoldom barátokkal/ismerősökkel/rokonokkal a hazautazást, mert nekem jogsim nincs.
2023. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy koncertező jellem, de az előző barátnőm pont az ország tök ellentétes végén lakott, így gyakori volt, hogy amikor nála voltam, hazafelé valamelyik nagyvárosban töltöttem el a holt időt az éjszakai átszállásig. Volt, hogy Debrecenben, volt, hogy Budapesten, volt, hogy Győrben. Ha Debrecenben kellett várakoznom, ott általában ki szoktam sétálni a TESCO-ba, ott kényelmes tempóban elvásárolgatok, természetesen csak annyit, amennyit kényelmesen magammal tudok vinni, majd visszasétálok a vasútállomásra. Ez sem tesz ki 3 órát, de szoktam venni valami olvasni valót, illetve van, hogy Facebookozok, vagy online sakkozok (telóról). Utóbbi azért is jó, mert egy klasszikus parti simán lehet akár egy órás is.

Pesten általában kevesebbet kell várnom, ott sétálgatni szoktam, meg persze a telefonon az internet adta lehetőségek itt is működnek.

De volt már olyan, hogy egy rendezvényen voltam a fővárosban, és inkább foglaltam szállást, ahonnan korán reggel jöttem is haza.

A pályaudvarok egyébként úgy tudom, nincsenek zárva éjszaka.

2023. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!