Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Transformers-ben Jazz miért...

A Transformers-ben Jazz miért lett főhadnagy Optimusz mellett?

Figyelt kérdés

Gondolom, valami oka lehet. Számomra azért érdekes, mert ő zenész volt a Kibertronon még a háború előtt. Emellett nehéz elhinni, hogy egy főhadnagy ilyen laza legyen, mint Jazz :D Miért nem Portyázó vagy Acélfej lett a fővezér jobb keze?

A neten nem találtam erről infót



2023. nov. 5. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy én sem tudok erről semmi biztosat, szóval amit itt leírok most neked, az nem több találgatásnál.


Először is, nem vagyok benne teljesen biztos, hogy melyik Transformers univerzumról beszélsz, esetleg le tudnád írni?


Másodszor: én sem értem, hogy miért pont Jazz-t választotta (Szerintem is jobb választás lenne Acélfej), de azt hiszem, annak ténye, hogy Jazz eredetileg zenész volt a Kibertronon, nem számít annyira, mert valójában a legtöbb szereplő a Transformersben eredetileg nem katona volt, hanem valami tök más.


Amúgy a jobb kezek a Transformersben amúgy is hagynak némi kívánnivalót maguk után, nézz csak rá Üstökösre, ugye te sem bíznál rá semmi fontosat? XD

2023. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!