Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A GYK kérdéseinek nagyrészét...

Arpi1969 kérdése:

A GYK kérdéseinek nagyrészét angol tesvéroldaltól veszi át magyarra fordítva? sok ilyen kérdés van, ahol ezaz érzésem, vagy eleve látszik hogy gépi fordítás. tévedek?

Figyelt kérdés

2023. nov. 10. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ide nem írnak botok, mert én se vagyok bot, és mégis ide írok XD

Amúgy azt is vedd figyelembe, hogy egy bot nem tud olyan helytelenül írni még magyarul sem, mint az itteni kérdések fele:


ugyhoty ha tevagy bot, akkor kabd be a farkammat!

2023. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mmint ki veszi át?


Me ezzel a kérdéssel azt sugallod, hogy a gyakori (ha a GYK annak a rövidítés) vesz át vhonnan tartalmat. Pedig ez nyilván nincs így, ez nem egy blog vagy újság.


Másnak meg mi érdeke lenne kérdéseket fordítózni?


+ a kérdések tulnyomótöbbsége magyar fokuszú

2023. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egy példát lecci.
2023. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még a töredékét sem, nemhogy a nagy részét. Vannak trollok, akik bizonyos típuskérdéseket ismételgetnek, de nem egyértelműen más oldalak tartalmát fordítják le ide. Hanem rá vannak állva egy adott témára, és azzal kapcsolatban generálnak nagyon hasonló kérdéseket, a tartalmukat minimálisan variálva. Ezek sem botok, hanem csak unatkozó emberek, akik itt élik ki, hogy másokkal kommunikálhatnak.
2023. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!