Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unfield mit dolgozik kint...

Unfield mit dolgozik kint Ausztriába?

Figyelt kérdés
Nem vagyok irigy.. csak nem értem.. egy éve van kint és vett egy Tesla-t... De nem mondja hogy gyárba dolgozik,vagy hol... Én 4 éve dolgozom Németországba de én gyűjtök.. és még így se engedhetek meg magamnak egy Tesla-t.. max egy kisebb autót azt is 5 év részletre..

dec. 22. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd el, hogy egy egész ismert videósról van szó, akinek évek óta van bevétele a videóiból, és tuti hogy azokat a fizetéseit is beletette. Meg szerintem nem kizárólag ez az egyetlen munkahelye volt életében, hanem előtte is tett még félre. Nem mindenki csinálja azt, hogy egy fityinget se tesz félre itt, és külföldön 1 év alatt összerak mindent, hanem már itthon is félretesznek, csak utólag úgy döntenek, hogy külföldön gyorsabban elérhetik a céljaikat. Ha neki ez 1 év volt, akkor 1 év volt, valószínűleg Mo.-n is sikerült volna, csak mondjuk 7 év múlva.
dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában átlag 1500-at fizetnek sofőröknek, futároknak. Ebből egyik kint dolgozó sem vesz egyhamar drága autót, mert a lakhatást és minden mást is fizetni kell. A barátnője is biztos, hogy dolgozik, de két fizetésből sem csupa Teslák szaladgálnak Ausztriában.


Volt neki egy telke, Székesfehérvár mellett. Pár éve vette, videó is volt róla. Azt tervezte, hogy majd oda építkezik. Minden valószínűség szerint ezt a telket adta el mert Ausztriába tervezi a jövőjét. Ehhez hozzátette a videózásból és egyebekből félretett pénzét és már meg is lett az autó ára. Ezért vette fél éve a Mondeot, mert még nem tudhatta, hogy sikerül-e eladni a telket. Most sikerült eladni és lett pénz a Teslára.


Ennél sokkal érdekesebb kérdés, hogy mennyire éri meg hasonló elektromos, de drága autót venni. Én is számolgattam már a megtérülést. Elvileg akkor térül meg igazán az elektromos, ha napi szinten sokat járnak vele. De erről majd úgyis beszámol.

dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Miért kéne hogy magyarázattal tartozzon hogy ő most hol és mit dolgozik? Egyébként Istivel volt neki egy podcast adása amibe az volt a téma, hogy mi Patrik osztrák melója. Kicsit nézzél utána a dolgoknak.
febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen már láttam.

Futár

febr. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!