Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik a legbutább látszathobbik?

Mik a legbutább látszathobbik?

Figyelt kérdés
Sok milyen hobbid van és milyen hobbim legyen témájú kérdés van, amikre rengeteg olyan típusú válasz érkezik, ami lényegében szinoním a semmivel, de úgy felöltöztetve, mintha lenne valami. Szedjük össze őket.

#fake hobbi #unalmas vagyok, de próbálom álcázni
dec. 28. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tipikusan az ilyen olvasás/zenehallgatás/film és sorozatnézés.


Ezek olyasmik, amivel nagyon jól le lehet fedni a semmittevést, vagy ha valami értelmesebbet akarsz mondani a youtube előtt tespedésnél, cserébe "lenyomozhatatlan", hogy tényleg csinálod-e, mert követő kérdésekre mindig lehet hantázni valamit, látszatja viszont nincs.


Ezek azok, amiket úgy hívok, otthon ülök és bámulok ki a fejemből hobbik.


Konstruktív/produktív/aktív hobbikkal ezt nem lehet megtenni. Senki nem fogja azt mondani, hogy "Olvasol? De jó, én is. Valamikor üljünk össze együtt olvasni!" Aktív és produktív hobbikba viszont be lehet társulni vagy rékérdezhetnek, hogy megmutatod-e az eredményét.

dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kacatok gyüjtése, pl önygújtók, szalvéták, utcanévtáblák, stb.


Keresztrejtvényfejtés

(Annál repetitívebb, feleslegesebb látszatértelmisegi tevékenységet nsm hordott a hátán a föld)

A sudoku egy fokkal rosszabb

dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Travel addict"


Amikor lényegében selfizni megy bárhová, a lényeg hogy drága legyen és messze.

dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mostanában a látszat-fotósokat mosolygom meg, több milliós géppark, és olyan eredmény, mint egy 4000 forintos CMENA CIMBOL, szovjet géppel...
dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan hobbik, amik nem állnak hozzám közel, de azért nem cikiznék ki, vagy néznék le miattuk senkit... szerintem ez tök ártalmas dolog. Lehet, hogy valaki "csak" olvas, vagy filmeket néz, de annyi baj legyen, legalább biztos, hogy sok emberrel lesz közös témája! Amúgy is, heti öt nap munka, meg mondjuk család mellett abszolút megértem, akinek arra van kapacitása csak, hogy leüljön pár órát a Netflix elé, és nem ebben az élethelyzetben valósítja meg, hogy mondjuk ő akkor sziklamászó lesz.

Ez alapján a felfogás alapján tényleg annyi lenne a hobbik lényege, hogy akkor másoknak jól megmutasd, hogy neked ez a hobbid. Szerintem meg inkább az a lényege, hogy kikapcsoljon, szeresd, lefoglaljon, flow-élményt adjon, kizökkentsen azokból az állapotokból, amikben a hétköznapokban vagy. Ezt az is adhatja, hogy valaki bélyegeket ragasztgat be egy albumba.

jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a bélyeggyűjtők nem ragasztják be a bélyegeket, mert azonnal elveszti a bélyeg az értékét...
jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szuper, 6-os, most már ezt is tudom, és örülök, hogy a lényeg is átjött :D
jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"és örülök, hogy a lényeg is átjött"


nem érdekel a véleményed, én csak a tárgyi tévedést javítom...

jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!