Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A városligeti majálison kb...

A városligeti majálison kb mennyibe kerül 1 gépre felülni(pl xxl, dodzsem, break dance)?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 22:58
 1/2 anonim válasza:
Előző évben 2023ban olyan 2.000-2.500 volt a breakdance meg a dodzsem, az ilyen nagyobb játékok mint az XXL meg 3.000 körönként. De gondolom most kicsit feljebb mentek az árak úgyhogy egy pár száz forinttal vagy max 500 forinttal többre számítok most.
ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az XXL 2-E volt, a hullámvasút ki sem volt írva, a többi 2.500 volt. Rablás. Csak az XXL-re ültem fel így egyszer, mert az nem szokványos. Elképedtem azon, hogy sokan képesek voltak sorba állni. Balatonlellén 5-E pénzbe kerül az egész vidámpark egész estére. Persze plusz vonatjegy, de akár össze lehet tenni nyaralással. Én inkább arra fizettem, hogy kimentem d.u.-ra és 21 óra körül jöttem is vissza.
máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!