Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesten olyan szórakozóhely...

Legyenszépnapod! kérdése:

Budapesten olyan szórakozóhely vagy kocsma (vagy hasonló), ahol lehet táncolni is de asztalnál ülve beszélgetni is?

Figyelt kérdés

olyan helyet keresek (most különösen szilveszterre), ami nem olyan mint egy koncert belépőjeggyel, meg táska átkutatással (azt de utálom), hanem mint egy kocsma, hogy bemész, kérsz egy italt, tudsz ismerkedni más fiatalokkal (egyetemista vagyok), de közben van arra is lehetőség, hogy táncolj (van zene meg hely a táncra stb.) filmekben mindig ez van, de a valóságban még nem találkoztam ilyennel (tudom, nem járok elég nyitott szemmel), légyszi aki tud, az mondja, jöhet értékelés is a helyről, nagyon köszi


ja és előny, ha inkább a fiatalok (20-30) vannak túlsúlyban nem a creepy sarokból stírölő öregbácsik (vagy fiatal bácsik)



dec. 28. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Stifler bar
dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Táska átkutatás sok helyen van.

Milyenek a fiatal bácsik?

dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!