Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szilveszterre néhány ötlet?

Szilveszterre néhány ötlet?

Figyelt kérdés

4-en leszünk lányok (16-18 évesek vagyunk) szilveszterkor. Mielőtt elmennénk bulizni, szeretnénk valami kis összeülős programot. Van esetleg valami ötletetek mi/mik legyenek az/azok?


Előre is köszönöm!



dec. 29. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Mézeskalács díszítés

Sorozat nézés

Társasjáték

dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
szexeljetek 4en
dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miben lehet gondolkodni? Pl. hol és mik állnak rendelkezésre? Mármint bankrablás meg ilyenekre kell gondolni, hogy legyen pénz bulira?
dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kerdezz-felelek, meselj kinos/vicces/ijeszto sztorikat, ilyesmi. zenehallgatas, nasi
dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1-esnek köszönöm szépen, a mézeskalács/süti csinálás egy jó ötlet!


A többi válaszolónak annyit, hogy:


2-es: köszi, de valahogy nem vonz a dolog


3-as: nincs szükség bankrablásra, pénz az van

dec. 29. 18:02
 6/12 A kérdező kommentje:
4-esnek is köszönöm ezek is joook!
dec. 29. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:
kartyajatekok, tarsasjatekok sokat segitenek, vagy egymast szilveszteri sminkbe festeni
dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"pénz az van"


akkor adjatok már nekem is pls buszjegyre kell

dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

#5

"3-as: nincs szükség bankrablásra, pénz az van"

Én is megköszönném, de nem igazán válaszoltál. Akárhogy feldobta az #1-es pl. a sorozatnézést, ha nincs min nézni, akkor használhatatlan ötlet. Én is bedobhattam volna, hogy menjetek be a fedett, fűtött medencétekbe, de ha az sincs, akkor ennek sincs sok értelme.

Amíg nem tudjuk, hogy hol lesztek, illetve milyen eszközök állnak rendelkezésre, adott esetben mit szerettek, addig kb. tök mindegy, hogy ki mit mond, mert pl. a közös főzés nem túl elrugaszkodott elképzelés, ha nem szerettek főzni, akkor ez sem jó ötlet.

dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapozzatok, olcsóbb otthon inni.
dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!