Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van erre alkalmazás a play...

Van erre alkalmazás a play áruházban?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy a múltkor láttam olyan paródia videót a youtubon,ahol az adott karakter filmes hangján mondta el a paródia szöveget és az érdekelne,hogy ezt lehet e okostelefonon hasonlóan megoldani,mert kedvet kaptam a paródia készítéshez és a saját hangomat nem szeretném használni?

jan. 2. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lol.
jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerencsére még nem ilyen egyszerű a dolog, így nem árasztottak el annyira az ilyen önjelölt apphuszárok viccesnek gondolt xarjai.
jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#4 a "szinkronparódiád" is hasonló színvonalú lett volna gondolom... hát nem vesztettünk sokat. :)
jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan választ kaptál amilyet egy ilyen arrogáns fszkalapot megillet. Ne akarj már itt kioktatni arról hogy mi a minőség,amikor egy normál kérdésre sem tudsz válaszolni rendesen! Látatlanban ne értékelj,főleg ne ilyen lekezelő stílusban paciarc! Nem tudhatod mit gyártok,viszont én látom mekkora suttyó vagy :)
jan. 6. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!