Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Értékes tartalomgyártó magyar...

Hosszúhajú kérdése:

Értékes tartalomgyártó magyar jutyuberek?

Figyelt kérdés
Szeretek olyan jutyubereket nézni akik nemcsak úgy vannak és elröhögcsélnek a saját csatornájukon miközben semmit nem csinálnak. hanem olyanokat akik letesznek valamit az asztalra, komolyan veszik az egyetemet, több nyelven beszélnek, igényes környezetben élnek, amit imádnak rendben tartani, céljaik vannak és tesznek értük, nyüzsgés az életük, szórakoztatóak és nem az orruk alatt dünnyögnek fél órát, hanem tömören és jól beszélnek. fiatalabb nők, akiknek nemcsak egy témájuk van, amiről állandóan beszélnek. eddig fónagy kittit találtam, akit nagyon bírok! még valaki?

#YouTube #YouTube video #magyar jutyuber #értékes tartalmogyártó #fónagy kitti #jutyuber
jan. 17. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Milyen témában jöhet? Utazás, érdekességek, kritikák, tippek... a lista végtelen.

Csak nőket vagy férfiakat is?

jan. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kb ilyenekben mint írtam, egyetem, nyelvek, intellektuális témák és emellett rendszerezés, papírok, otthon... szóval pallérozott elmére és igényes környezetre törekszenek. :) ja lányok
jan. 18. 19:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lilla vlogja. Bár mostanában nem nagyon csinál új videókat sajnos.
jan. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3. okos lány, építő tartalommal, nem sablonos téma, jól mesél, van egyénisége - már fel is iratkoztam :)
jan. 21. 14:24
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hormonmentes
jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5. na ez pont az ellenkezője annak amit keresek. köszönöm de nem. nagyon nem. ez számomra magánügy, sosem szerettem ország-világ elé tárni... ez nem intellektuel téma, hanem privát...


de jöhetnék még tippek: motiváló fiatal lányok, akiknek az ész az első, kimagasló dolgot érnek el... igényes rendben tartott környezetből jelentkeznek, lelkesek, motiválóak és tudnak jól beszélni. - tudom nagyon ritka manapság... :(

jan. 21. 22:50
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoval influencerek/vlogerek érdekelnek téged, és nem tartalom gyártók. Én nem követek egy ilyet sem, szóval nem tudok segíteni
febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az "Életmenedzsment" nevű youtube csatorna eléggé hasznos és érdekes. Bár nem tudom hogy ez érdekel e, de nőből van szóval ez pipa.
febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7. azt se tudom mi a különbség. nézem a jutyubot azok jutyuberek nem? szóval az ugyanaz mint a volgger vagy az influencer. vagy nem? és mi az a tartalomgyártó? az más? - ( 48 vagyok és nagyon nem élek ebbe a mai világba - klasszikus zenész vagyok, nekem a szolfézs sokkal egyszerűbb mint a mai netes divatok....

8. na ez tényleg értékes! köszi!!

febr. 1. 18:45
 10/16 anonim ***** válasza:

9# Először is...youtuberek és youtube.

És a youtuber bárki, aki youtube-ra készít tartalmat. A vlogger az, aki vlogot készít. A vlog olyan, amit például Nagy Dani csinál, vagy Lilla vlogja.

Az influenszer lehet tiktokos is, instagrammos is, bármilyen internetes felületen oszthat meg tartalmakat.

febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!