Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek mi a hobbija és mit...

Kinek mi a hobbija és mit szeret benne?

Figyelt kérdés

A régi hobbijaimról mindről leszoktam, vagy szakma és munka lett belőle, így meg már nem ugyanaz a szórakoztató, felszabadult érzés csinálni.


Új hobbi találásához keresek inspiráló ötleteket. Ki milyen hobbiért lelkesedik, mit szerettek benne, hogyan ismerkedhetnek meg vele?


Jöhet minél több ötlet és vélemény! Előre is köszi!



jan. 30. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Szerencsejáték->online kaszinó->roulette.
jan. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Testépítés

Megláttam a Terminátor 1-et még gyerekként Arnold Schwarzeneggert, mondtam egyből ez lesz az

Bár sajnos volt egy sérülésem amiatt már csak részlegesen tudtam csinálni utána már nem tudtam terembe se járni a pánikrohamok miatt 15 év után,de egy súlyosabb sérülés miatt meg teljesen le kellett még az itthoni edzéssel is állni amibe sok pénzt fektettem keresetemhez képest, hogy tudjak itthon is edzeni

Sajnos elég pénzfüggő a dolog, ha nincs kajára pénz akkor bizonyos szintig el fogsz jutni de aztán nem tudsz fejlődni tovább

21 éve edzek voltam 115 kiló is majd éveken át 110 utána meg megtörtént a súlyos sérülésem lefogytam 74 kilóra

Úgy néztem ki egy évig mint aki két hónapja aerobikozik kábé nem pedig 20 év gyúrás van mögöttem

Mivel protézis lett beültetve így edzésben és mozgásban is korlátozott vagyok de azért nyomom tovább azt amit lehet még mindig bár sokszor már értelmét nem látom, gondolkodom a protézis eltávolíttatásán amennyiben az lehetséges mivel erősen korlátoz csak nemtudom milyen utóhatással járna esetlegesen az

Szerettem még kickboxolni is jól levezeti a feszültséget ha szétüti és rúgja az ember a zsákot meg ha kapsz egy orrbavágást meg egy állast mindjárt rendbejön az egó is ha esetleg gond lenne vele, egyből két lábbal fogsz állni a földön

Előtte meg hosszútávon futni is szerettem de sok kitartás kell hozzá

jan. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!