Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a Codeguru...

Mennyire megbízható a Codeguru weboldal? Kinéztem magamnak egy autós játékot,de még nem merem "megkockáztatni" a vásárlást. Nektek mi a véleményetek(akik vásároltak már innen játék kulcsokat)? Minden hasznos információt kérnék szépen tőletek.

Figyelt kérdés

Forza Horizon 5. részéről lenne majd szó amúgy.


Köszi mindenkinek még egyszer a segítségét,tapasztalatát.


Esetleg ha nektek nem vált be az oldal,valami miatt,szívesen várok más linkeket is.


Itt van egy link:


[link]



#PC #link #megbízható #Codeguru #Forza Horizon 5. része #segítség,vélemények,tapasztalatok
febr. 3. 20:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Átfogalmazom a kérdésem,akik más webáruházból vettek kulcsot,azokat a linkeket várom. :)


Köszönöm szépen.

febr. 3. 20:49
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez 17 ezer és alapjáték, miközben a prémium 15 ezer most a hivatalos áruházban:

[link]

febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2. Köszi,igen,látom én is,csak ha jól tudom,akkor a prémium verzió az havi fizetős,de javíts ki ha nem jól írom.


Ezért szeretném megvenni a Standard verziót,4. részének is az van meg.

febr. 4. 10:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem láttam arra utalást, hogy havidíjas lenne bármelyik része. Ha lenyitod a prémium ára melletti dobozt, akkor a standard-ot is meg tudod venni 12 ezerért. A multiplayerhez kell fizetni Xbox-on.
febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,a Deluxe és a Prémium kiadás fizetős,most néztem,ráadásul nagyon sok a negatív hozzászólás.


[link]


Amúgy nem Xbox-ra lenne,hanem PC-re.

febr. 4. 11:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Itt vannak a vélemények: [link]
febr. 4. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Külső áruházból is ugyanazt a kulcsot veszed meg, amit majd itt aktiválsz be a Microsoft fiókban. A 17 ezres külső kulccsal ugyanaz kapod, amit a MS áruházban 12 ezerért megvehetsz.
febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,így van,köszönöm a segítséged.
febr. 4. 11:22
 9/12 A kérdező kommentje:
Az nagyon számomra érdekes,hogy nagyon sok a negatív vélemény,hogy el sem indul,stb...Ezen meg is lepődtem...:O
febr. 4. 11:25
 10/12 A kérdező kommentje:

Rengeteg embernem nem indul a játék,kidobálja őket,minden.


Majd olvasd el a véleményeket,hát nem a "legszebbek"...

febr. 4. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!