Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ez a divat instagramon,...

Mi ez a divat instagramon, hogy Ázsiai fiatalok tömik magukba a rettenetes mennyiségű kaját és erről posztolnak videót?

Figyelt kérdés

febr. 15. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mukbang évek óta jelen van a youtubeon
febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez mit jelent?
febr. 15. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát vagy azt hogy van egy nagy adag kaja, vagy azt hogy több féle és felrakják hogy azt megeszik. Pénzért esznek :D

Van olyan aki beszél közbe, van asmr, van olyan aki mutatja hogy hogy főzi meg előtte a kaját de van hogy csak simán a kajálást mutatja. Én nagyon szeretem azokat mikor előtte bevásárol, megfőz és utána megeszi és asmr. Nem mindig szeretem hallgatni ha beszélgetnek de az asmrt nagyon szeretem.

febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De hogy ennek az a lényege, hogy emberek szeretik nézni, ahogy mások sokat esznek?
febr. 15. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, vannak pihentagyú egyedek, akik ezeket nézik.


Ahogy sok agyhalott azt nézi, hogy jelentéktelen dolgokat csinálnak embertársaik.


Pl órákig egy helyben ül mosolyogva egy faszi, vagy 24 órán át ki mit csinál stb.


Elég jellemtelen, unalmas emberek lehetnek azok, akik ilyenekre pazarolják idejüket s bámulják ezeket.

febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!