Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a videoban...

Mi a véleményetek a videoban szereplő lányról? Instagramon sokan követik, ruhákat reklámoz, meg sokminden mást.

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 14:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A link:

[link]

2019. jan. 10. 14:14
 2/18 anonim ***** válasza:

Jól teszi!


Anno sokan lenézték és fikázták Herby-t, mert Youtube csatornája volt és pénzt kért a nézőktől. Onnantól kezdve, hogy idehaza is elérhető lett a pénzért videózás, hirtelen lett kismillió csatorna, persze kirakva a támogatás linkje.

2019. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy a sok közül, aki a külsejéből él, tudja, hogyan kell használni.
2019. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szép nő de egy kicsit elvan szállva
2019. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

Na ilyenre lehet mondani hogy a mai világban egy nőnek tőbb esélye van munkát találni mint egy férfinek.


Egy férfinek utoljára a spártai időkben volt.


Méghogy el vannak nyomva a nők.... Aha.

2019. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Kihasználja, amit megengednek neki, hogy kihasználjon. Én nem hibáztatom, szerintem ha lenne lehetőség, akkor én is ugyanezt csinálnám, és most szidhatják a férfiak, hogy kva vagy valami, de azért vallja be mindenki, hogyha annyit kellene csinálnia egy méregdrága holmiért, hogy feltesz instára egy képet ki nem fogadná el?
2019. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Bennem nagyon mű összhatást keltett, az arca is már inkább ijesztő, mint szép, nekem nem jön be. Alakjával nincs baj, pár pont amit tervezni akar azzal teszi magát még inkább ribanncá, de szíve joga.

Az meg, hogy kihasználja amit kihasznál, ahogy az előttem lévő is írta, szerintem a legtöbben hasonlóan tennénk a helyében.

2019. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2019. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8 LOL 🤣

testre jó, de a bőre a sok szolitól undorító narancs

a vonásai sem lennének csúnyák, de ez a béna smink, seprű szempilla miatt nagyon proli. összességében tipikus stílustalan tömeg r***banc. az előzőleg linkelt kérdés tuti, hogy róla szól mert erről a csajról ordít az OLCSÓSÁG :) de ha lenne pénze sem tudna magának stílust venni

2019. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
amúgy ez a gyökér Katz Dávid mindenkivel bunkó és nem hagy szóhoz jutni senkit nem értem miért ezzel a ronggyal tett kivételt, pedig rajta lett volna mit oltani
2019. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!