Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire veszitek ezt komolyan...

Mennyire veszitek ezt komolyan chat közben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel gyakran szoktunk beszélgetni a neten, úgyhogy a köszönés, mint olyan nem része a kommunikációnak. Viszont megfigyeltem, hogy amikor ritkán előfordul, hogy egyszerre vagyunk elérhetők és beszélgetünk, akkor van, hogy egyszer csak szó nélkül eltűnik és majd csak reggel válaszol, amivel nincs gond, de mindig hiányérzetem van, mert én biztos írnék egy jó éjszakát. Ti el szoktatok köszönni?

febr. 16. 11:19
 1/9 Summer2 válasza:
100%
Lehet elaludt közben este ha késő volt. Amúgy nem mindig, valakit ez zavar valakit nem
febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem szoktam. Hacsak nem az van, hogy épp valamit konkrétan megbeszélünk, és közben tűnik el, akkor szerintem teljesen normális. Neki is megvan a maga élete, nyilván akadhatott valami dolga, majd válaszol amikor megint ráér.
febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Én meg tudod mit nem szeretek (Nyilván, amit a kettes is ír, hogy aktív kommunikáció közben tűnik el, az zavaró).

Az elköszönésnek ezt a módját (öreg vagyok, nem próbálom eljátszani, hogy nem. A jelenség létezik).

– Szia! Léptem

– Heló, jó volt kicsit dumálni

– Igen, majd még folytatjuk

– Jó pihenést

– Köszi, neked is

– Szép álmokat

– …

Akkor már inkább tűnjön el nyomtalanul.

febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem pont ez az udvarias, amit a #3 ír. Nem az, mikor eltűnik, mint szürke szamár a ködben.
febr. 16. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

3-as


Pontokat írt neked a szép álmokra? Vagy pedig nem írt neked vissza semmit?


Tudom hogy rémesen hangzik... De szerintem az az oka ennek, hogy férfi vagy. (Remélem nem tévedek)

Ha férfiként jó álmokat írsz egy másik férfinak, azt bzisnak érzik.

Ha férfiként szép álmokat írsz nőknek, azt a nők nyomulásnak érzhetik.


De ha te nő vagy, mindkét esetben vissza kapod a szép álmokat!

febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szép álmokat* bocsi elírtam.
febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
5. Nem mindegy mi vagyok? Illusztráltam egy jelenséget. Én elköszönök, és kész.
febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy látszik hogy nem mindegy.

De én csak általánosítva próbáltam elmagyarázni. Nyilván aki normális az viszonoz mindent.

febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, egy barát barátnőmről van szó, nem párkapcsolatról.
febr. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!