Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A néptánc kifejezetten jobbold...

A néptánc kifejezetten jobboldaliak által kedvelt szórakozás?

Figyelt kérdés
Én már egy ideje járok táncházakba és azt látom elég nagy a korreláció a keresztény, konzervatív és a néptáncot, népdalokat kedvelő réteg közt. Sok fiatalt látok, akikkel találkoztam keresztény ifjúsági rendezvényeken is. Régebb még jártam egyéb szórakozóhelyekre, ott teljesen más fajta emberek voltak.

febr. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Mondhatjuk, csak a néptáncot kicsit másképp kell értelmezni, átvitt értelemben. Úgy igen mondhatjuk hogy a néptánc főleg a Fidesz kedvenc szórakozása.
febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jeverezi válasza:
94%
Nem
febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
40%
Igen vidéken fideszes dalokra néptáncolnak. Meg köröznek táncolva a főispánok meg a fideszes képviselők körül.
febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Volt egy neptanctanarom mert suliban volt neptanc ora, ketten is voltak. Egy par sraccal neztunk ossze amikor 44 koruli oregem pakolja jobba balra a labat es csattog es komolyan nez rank. Mi meg mi a fenet csinaljunk 12 - 14 evesen? Hat probaltunk elfordulni de akkor is tudta, hogy rohogunk, csak minket ugymond kinezett maganak es buktatassal fenyegetett meg hogy meg fog verni minket ha nem fejezzuk be a nevetest meg komolyan vesszuk.


V. kerulet volt. Ha olvassa tudja kirol.. kikrol van szo (tanarok, 2db).


Ha meglatnam az utcan barmelyiket ugyanezt uzennem neki, ha meglatom megint akkor szet fogom verni, mert mar felnottem, es mar van bennem annyi, hogy ne gyerekeket fenyegessek ha csak nevetnek, egyebkent meg teljesitenek az oran igaz nem 100%-ban, de altalnos iskolarol van szo. Megneznem most mekkora kemeny betonkak ha meglatnanak felnotten. 31 evesen. Idot szamolva hat lehet a protezis csattogna ki a szajbol.


Egy biztos, a vereben is a fidesz fut a verplazmajaban meg csak a katolikus kererszteny ostya.

febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kifejezetten, de az való igaz, hogy több a vallásos konzervatív, mint mondjuk black metál koncerten
febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!