Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kim SeokJin a Btsből helyes?

Kim SeokJin a Btsből helyes?

Figyelt kérdés

Szerintem igen!

Csak Magyarországon nem a leghíresebb tag és sokan alá becsülik szegényt ha tudná biztos szomorú lenne.

És most csak kíváncsi vagyok véleményitekre! Köszi!



febr. 20. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem!
febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi gyors válasz volt de inkább pozitív vissza jelzésre vagyok kíváncsi nem pedig iylenkere!Köszi bunkó
febr. 26. 15:26
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ha ez a srác szerinted nem helyes akkor te nagyon hülye vagy!


[link]

febr. 26. 15:27
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Tudom hogy a szépség szubjektív dolog és mindenkinek más ember tetszik!

De ez már több mint jóképűség/szépség Kim SeokJin gyönyörű látvány világgal rendelkezik amit kevés ember kap meg!És azt tudni kell hogy Kim Seokjinnek tökéletes arcformája,arca van és ezeket szakemberek mondták pl:Plasztikai sebész stb.


Várom visszajelzéseiteket!

febr. 26. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt írtad ki, hogy „Kim SeokJin a BTSből helyes?” ami TELJESEN szubjektív vélemény! Vagyis mondhatjuk, hogy nem érdekel mások véleménye! Gratulálok kérdező! Szerintem te csak egy elvakult BTS fan vagy aki nem is tud semmit a Kpopról csak annyi, hogy Blackpink és BTS! Hát szólok, hogy nem belőlük áll a Kpop!

Bandák (csak néhány a rengeteg rengeteg közül): SNSD, Twice, New Jeans, Le Sserafim, (G)I-dle, Kep1er, KARD, Dreamcatcher, ATEEZ, Babymonster, Stray Kids, Itzy, NMIXX, VCHA, Enhypen, Aespa, Red Velvet, EXO, Sistar, IU (szólós) stb stb.....


A kérdésre válaszolva: bocsi, hogy lelombozlak én is, de szerintem a maknae line helyesebb!

febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem baj mindegy!

De ez azért túlzás hogy nem helyes egy picit sem

febr. 26. 18:43
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy 5#-ös nem nem csak Bts-et és Blackpinket hallgatok hanem exo,txt,New yeans,Red velvet,twicy,itzy,babmoynster és Big Bang

Én ezt a kérdés tcsak azért tettem fel hogy mások mit gondolnak! És már 5éve kpop rajongó vagyok ne mondj olyanokat amit nem is tudsz rólam,azt se tudod ki vagyok!!!!!

febr. 26. 18:45
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem egy picit sem helyes a maknae Line olyanok mint a normál ember "szépség"


Ezt csak azért mondom mert mindenki a maknae Line-t szereti mert fiatalok de attól hogy még jin 2,3,5,6, évvel idősebb attól még nem kell nem szeretni és azt mondani pl,hogy

Jajj nem Jin biztos hogy nem mert ő már öreg!

Jajj de nagy baj!

Kár hogy feltettem a kérdést!

febr. 26. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!