Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel foglaljam el magam...

Mivel foglaljam el magam otthon, egyedül?

Figyelt kérdés

Elég sok mindent kipróbáltam már, és nem csak 1-2 napig tartottak, de sajnos semmi nem köt le.

A videók és a filmek már untatnak, régen nagyon sokat olvastam, de mostanában nehezen koncentrálok és kedvem sincs hozzá, rajzoltam, kézműveskedtem, de már az sem köt le, gyönyfűzés, varrás sem, pedig tényleg igyekeztem, napokat töltöttem vele, sportok sem, főleg egyedül. Amúgy is visszahúzódó vagyok, így új helyen most elég nehéz, a kollégáim sem a korosztályom és ha próbálnél is érdeklődő lenni, ők azon kívül, hogy beszélgetnek velem pár mondatot, nem eröltetik meg magukat. A régi barátaim sem keresnek már, pedig egy darabig igyekeztem. Megpróbálkoztam videójátékokkal, valameddig elvoltam velük, de ez sem jött be. Szinte minden nap főzök, de az sem tesz boldoggá. Valami olyan hobbira lenne szükségem, amit itthon is tudok csinálni. Ha tudtok, kérlek segítsetek.

24/l



márc. 2. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj nyelvet mondjuk.
márc. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
játsz a GTA V-el
márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
Mozdulj ki!
márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!