Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vegita letudta volna győzni...

Vegita letudta volna győzni Cell-t?

Figyelt kérdés
A Z-ben a 140. rész után bukkant fel először, akkor még a nagyon kezdetleges, erősen rovarszerű formájában és még közel se produkált akkora erőt, mint a későbbi formáiban, de azért elég erős volt ahhoz, hogy meglepetést okozzon, viszont Vegita akkor nem találkozott vele. Ő ugye miután a robotokkal harcolt és alul maradt ugyan, de csillagharcos lévén, elvileg erősebb kellett, hogy legyen. A csillagharcosok minden egyes ütközet után erősebbek. Ha a készítők mégis úgy írták volna meg, hogy találkozzanak, akkor egy ütközet során melyikük maradt volna alul?

márc. 23. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudta volna legyőzni.

Cell megölte Trunks-ot a jövőben, és így jött vissza az időben. Vegita kb. akkora erős lehetett mint az a Trunks, akit Cell legyőzött a jövőben, szóval szerintem kikapott volna. Ezért is ment be a Tér és idő szobájába edzeni, mert a KI-je alapján felmérhette, hogy a kezdetleges formájú Cell ellen sincs esélye.

márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem se sajnos, de azért megnéztem volna egy olyan küzdelmet. Vegita ha dühbe gurul, akkor sokszor nem kegyelmezett. Ha meg az edzőteremből hamarabb kijöttek volna Trunkkal, akkor az első formájában lévő Cell nem lett volna valami hosszú élettartamú. Bár ki tudja, hogy mit találtak volna ki.
márc. 26. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hamarabb kijöttek volna az edzőteremből, akkor Cell elpusztult volna. El lehetett volna játszani azt, hogy Vegita engedjen neki egy átalakulást, mivel csalódott volna benne. De miután elnyelte volna C-17-et, és akkor sem lett volna neki ellenfél, a második csalódás után már nem hitt volna neki, és nem vesződött volna azzal, hogy még C-18-at is engedi neki megkeresni. Ott helyben elpusztította volna. Úgy, ahogyan a Különleges haderők 4 tagját a Namek bolygón (aztán végül a kapitányt a Super évad elején).
márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Érdekes elképzelés lenne, de van benne valami. Ott helyben kinyírta volna az első átváltozás után, mivel a második formájában se lett volna méltó ellenfél Vegita számára. Az viszont biztos, hogy az öreg álma, terve füstbe ment volna, mivel akkor nem fejlődött volna ki az univerzum legerősebb harcosa.
márc. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!