Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg biztosra...

Honnan tudom meg biztosra hogy az Aliexpress en azt hozzák ki amit vettem?

Figyelt kérdés
Tudom nézni kell a feedback eket,és még valamit kell tennem?

márc. 24. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Eddig többszáz terméket rendeltem az aliról és mindig azt kaptam amit rendeltem.
márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mármint arra gondolsz, hogy véletlenül valami teljesen mást kapsz vagy arra, hogy csak valami gagyi változatát kapod annak, amit rendeltél? Az első esetre nincs sok esély, de amúgy vissza tudnád igényelni a pénzed. Akkor is, ha valami elektronikai eszközt veszel és nem működik. A második esetet pedig el lehet kerülni, ha megnézed a visszajelzéseket. Amit nagyon kevesen rendeltek eddig és csak max pár, szöveg nélküli pontozás van, azt inkább hagyd.
márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azért az egy elég megbízható oldal és kizártnak tartom hogy egy ilyen húzással rontanák a népszerűségüket. Persze előfordulhat az is hogy véletlen selejtet kapsz vagy ha ruhát rendelsz esetleg rossz a méret de meglehet reklamálni és elmondják mi legyen.


Én például csak olcsó pár dolláros vackokat vásároltam jóformán alkatrészeket meg a hobbimhoz dolgokat, azokkal semmi gond nem volt.

Vettem már egy akkus fúrót amit félve rendeltem meg, de olyan jó áron találtam hogy kár lett volna otthagyni és arra amire rendeltem nem mertem befogni a meglévő márkás gépemet mert benne volt a pakliban hogy beleesik a tóba és annyi, pont ezért akartam venni egy olcsó vackot hogy ha esetleg ilyen történne ne sajnáljam annyira. Persze amikor megkaptam érzetre is elég gagyi volt de tudta azt amit vártam tőle, és ahhoz képest hogy túlélte azt amire vettem azóta eltelt 3 év, sokat használtam, párhuzamosan a márkásabb gépemmel és eddig túl élte még a legnagyobb terhelést is. Igaz az akkuja az ami nem bírja sokáig, tehát a ráírt kapacitásának a felét ha tudja (nem emlékszem mennyi az annyi) De elégedett vagyok mert még működik. A tokmánya az ami műanyag bár a belsejében lévő kis fogaskerekek fémek és jól bírják, szét kellett szednem kitakarítás meg zsírzás miatt de még működik.


Szóval én nekem ez volt az a pont amikor 100% bizalmat adtam a cégnek és jobban elkezdtem onnan vásárolni dolgokat. Én szigorúan figyelem az adott eladó értékeléseit, kommentjeit ha vannak képek azokat is mert azokból is sokat le lehet szűrni.

márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És mi ez a "Confirm Delivery" Aliexpress nél? Ugye kihozzák a nélkül is hogy rámegyek erre? Nemtudom mi ez de ez dobta fel meg track order az tudom hogy megtudom nézni hol tart az áru.
márc. 25. 03:42
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha nem megyek rá hogy Confirm Delivery nem hozzák ki az árut?
márc. 25. 16:23
 6/15 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszi
márc. 25. 16:49
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt írja egy termékre hogy completed de ki se jött a termék
márc. 25. 16:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kell rányomnod semmire, úgy is kihozzák. És az sem jelent bajt, hogy completed és még nem kaptad meg, ez a posta "gyorsaságát" jelenti csak. Elvileg pár napon belül meg kell kapnod vagy magát a terméket vagy ha nem voltál otthon és nem fért bele a postaládába, akkor egy értesítőt, amivel át tudod venni a postán.
márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Miért nem kaptam meg még mindig amit rendeltem?
márc. 27. 10:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert a posta időnként elég lassú, ez már nem az aliexpress hibája. Nekem is volt már olyan, hogy az oldal szerint megkaptam, valójában meg 3-4 nappal később hozta csak a postás.
márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!