Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aliexpress rendelésnek mi a...

Aliexpress rendelésnek mi a menete?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy oké, kiválasztod és megrendeled, de utána. Amikor megérkezik a postára, mi történik? Mennyit kell fizetni? Azt a csomagátvételkor, vagy már korábban küldenek üzenetet? Egyáltalán kell fizetni bármit is? Olvastam, hogy minden ilyen búbánatos adó, áfa, mit tudom én micsoda már az árban/pk-ban van, de aztán olyat is, hogy itthon is kell valamit fizetni. Szóval... nagyon szeretném tudni, hogy is van ez. Sok éve rendeltem onnan, elégedett voltam, de most nem merek, mert nem tudom, mire számítsak.
jan. 19. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az áfát megfizeted a rendeléskor, de ha a Postához kerül, ők még felszámolják a vámeljárás díját is. Arról kapsz egy értesítőt, és vagy online kártyás fizetéssel megfizeted, vagy átvételkor (az utalás olcsóbb pár száz forinttal).
jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ez a vameljarasi dij akar tobb ezer forint is lehet? Mondjuk 5000 forintert vettem egy konyvet es 300 forintert egy fulbevalot. Akkor is sokat kell fizetni, ha par szaz forint, es akkor is a gatyamat viszik, ha nehany ezer?
jan. 19. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

A legelső sorban vannak a rendelt árukra vonatkozó díjak (automatikus postai vámkezelés SA)

jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 20. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!