Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Retro Rádió tulajdonosa nem...

A Retro Rádió tulajdonosa nem veszi észre, hogy a Bochkor reggeli műsorát teljesen értelmetlen adni?

Figyelt kérdés
Hatalmasat zuhant a népszerűsége a rádiónak azóta, hogy Bochkort visszahívták. Meg tudom érteni, hogy miért...

ápr. 19. 08:47
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
65%

Te honnan veszed észre?

2023. december – 2024. február --> Magyarországon vezeti a toplistát a Retro Rádió, ha jól látom.

Azóta mi van?

Nem mintha nagyon hallgatnék rádiót, autóban is már gyakrabban csak konzervált zene megy.

ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem az. Sokan hallgatják. Ha hiszed, ha nem.


Linkeld astatisztikát, ami alapján csökkent a hallgatottság

ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom ezt a bohócot.
ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem én is a statisztikát, és országosan a Retro vezet rádió vezet sajnos. Azóta is, hogy Bochkor odament. Ez mondjuk sokat elmond a magyar emberek szellemi szintjéről, ahogy az is, h ilyen Bochkor- meg Anett-félék nem egy Aldiban töltik fel a polcokat, hanem milliókat keresnek ezzel a bohóckodással.

Nekem pl. az irodában muszáj hallgatnom, és fel nem tudom fogni, mit szeretnek az emberek azon majom Bochkoron. Egy proli. Sötét, mint az éjszaka, borzasztóan beképzelt, láthatóan a piát sem veti meg a cigi mellett. 2024-ben fröcsög a biciklisek ellen, azon viccelődik, h nem érdekli a természetvédelem, élcelődik mindenkin stb.


Múltkor ültem az irodában, csináltam a dolgom, és közben a kollégák megint ezt a xart hallgatták. Igyekeztem nem figyelni rá. Erre lejátszottak vmi felvételt, amiben egy ember üvöltött, mint vmi elmebeteg, mert vmilyen énekesnő hamisan énekelt.

Hát a másik hlye, Voga volt, aki üvöltött, és ez nagyon-nagyon vicces volt, haha. Állítólag.

Mondjuk a humortalan humorista Lovásznál sem sok fárasztóbb ember van a magyar médiánál.

ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!