Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » MC Isti tényleg szűz?

MC Isti tényleg szűz?

Figyelt kérdés
Annyiszor láttam,hogy szűznek nevezik.Ezt csak viccből mondják vagy tényleg kiderült róla?Azt a videót ne vegyük most figyelembe,kérlek,ahol egy lány kérdez tőle a női testtel kapcsolatban...engem az érdekel,hogy be vallotta-e vagy bármi...

ápr. 23. 19:25
 1/6 anonim válasza:
83%
Te kinézed belőle hogy egy nő akár kisujjal is hozzáérne?
ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,mert más trash videósok is lefeküdtek már mással..pl.herby,szabina.
ápr. 23. 20:34
 3/6 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Kétlem. Azért akármilyen kretén is az ember ha nem megy a csajozás megoldja fizetett szolgáltatásokkal.
ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha esetleg súlyos fitymaszűkülete van, és fél az urológustól és emiatt a frusztráció miatt fél szexelni is, szerintem abban az esetben szűz, ha nem, akkor prostival már letudta volna ezt

a dolgot.

ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Mi azt nem tudhatjuk, de sok troll eldöntötte saját magában, hogy Pisti szűz, és innentől lehet az igazság bármi, a trollok eldöntötték, hogy az és kész.
ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

Ezt senki sem tudja pontosan. Nem lennék meglepődve, ha igazából pont olyan hazugság lenne, mint hogy az anyjával szokott együtt lenni.

Az igazi kérdés az az, hogy mi az istent bohóckodik külföldön, miből él és mi értelme az egésznek.

ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!