Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy alig...

Mi az oka annak, hogy alig van nézettségem és lájkom a tiktokon?

Figyelt kérdés

Azt nem mondhatom, hogy olyan videókat csinálok ami nem érdekli az embereket mert már volt korábban egy profilom ahol ugyanazt a vonalat követtem amit az újabb profilon és 10 ezer követőt össze tudtam kukázni. Az első 3 videón lett 1 millió megtekintés és hamar jöttek a követők is.


Abba a profilba nem tudok belépni és ezért újat hoztam létre ugyanazzal a témával és most meg alig jött 5 videó után 100 követő. A legtöbb megtekintés 5k egy videón és a lájkok se nagyon akarnak gyűlni.


Mi ennek az oka?



ápr. 24. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg túl van tolva az adott téma (nem csak általad).
ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
41%

Tényleg ez manapság egy életcél hogy miért nincs adott mennyiségű like és nézettség?😃

Csinálj olyan hangokra videót ami népszerű, és olyan tartalmat ossz meg ami valóban érdekli a tiktok közösséget🤷🏽‍♀️

ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Nem életcél de én nem a picsámat rázom tiktokon hanem ismeretterjesztő videókat gyártok és örülnék ha visszakapnám a stabil 200 ezres megtekintést.
ápr. 24. 12:57
 4/7 anonim válasza:
Utána kell nézni hogy szerkessz és készíts úgy videókat hogy rögtön bedobja az algoritmus.
ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha küldesz egy linket példának, segítek, hogy mi lehet a gond.
ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"én nem a picsámat rázom tiktokon hanem ismeretterjesztő videókat gyártok"


Ebben az országban szerinted hány embert érdekel az ismeretterjesztés?

ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Nagyon sok embert. Azóta megoldódott, ismét megvan a 200 ezer megtekintés és az ezer lájk.
ápr. 25. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!