Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért leszek szomorú a jó...

Miért leszek szomorú a jó emlékektől?

Figyelt kérdés
Azért leszek szomorú, mert mindig eszembejut hogy nem volt sok pénzünk, de anyum elvitt engem akkor is pl. állatkertbe,apum dodzsemezni, és mindig eszembe jut hogy mennyit költöttek rám akkor, pedig tényleg nincs sok pénzünk. Ilyenkor mindig elérzékenyülök és a sírás keringet. Végtelenül hálás vagyok nekik, de mivel még nem dolgozhatok, nem tudom nekik ezeknek az összegeknek a töredékét sem visszaadni.

2019. nov. 24. 12:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosítva a kérdést: Mit tegyek ez ellen?
2019. nov. 24. 12:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy vannak ilyen szép emlékeid, sok embernek nincs. A szüleid nem várják el, hogy visszaadd a rád költött pénzt. Szeresd öket, törődj velük.

Azért biztos tudsz venni anyukádnak egy szál virágot vagy csokit, apukádnak meg egy magazint. Meg szabad mondani, hogy szereted öket, örülni fognak neki.

2019. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyukámat mindig valami meglepetéssel várom itthon :) Sütit sütök, kiteregetek, stb. Apumnak meg általában veszek pirított hagymát (Lidl-ben kapni, egyszer ettük hotdoggal, azóta nem tud leállni róla :D) vagy segítek a céges könyvelést megcsinálni minden hétvégén amikor hazaér
2019. nov. 24. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor probléma megoldva :)
2019. nov. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!