Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tényleg szükség van ennyi...

Tényleg szükség van ennyi bevásárlóközpontra Budapesten?

Figyelt kérdés

Ott van az Árkád, Westend, Allee, most a Corvin nyílt..


Tényleg ekkora igény van ezekre? Már elmúlt a válság, vagy mi van?..


Amúgy nem vagyok pesti szóval tényleg érdekel hogy ott valóban élnek az emberek az ilyen helyek nyújtotta lehetőségekkel? Merthogy 1-2 ilyen van az OK, de nem túlzás már ez egy kicsit?


2010. okt. 31. 18:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Bocs ha rossz a kategória,de nem tudtam dönteni,hogy pénzügyekhez menjen, vagy esetleg az egyéb kategóriába:D


Úgyhogy a szórakozásba raktam, végülis valahol ez ezeknek a helyeknek ez a fő funkciója:S

2010. okt. 31. 18:04
 2/15 A kérdező kommentje:

*végülis ez a fő funkciója ezeknek a helyeknek


ezt akartam írni:P

2010. okt. 31. 18:05
 3/15 A kérdező kommentje:
Sugár, Mammut, Duna Pláza kimaradt:P
2010. okt. 31. 18:06
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze, de kocsmából még mindig több van :)
2010. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Pólus Center!!!!! A legelső! (és talán mai napig az egyik legjobb:D) Ne hagyd ki:) Na meg ott van még az Asia Center,a Campona...stb stb

Amúgy már kb 1-2éve hogy olvastam egy ilyen cikket,miszerint is "elég volt" de azóta csak nyilnak sorra (ugye nem oly rég pl az Aréna Plaza).

EGYÁLTALÁN NINCS igény rájuk,mert a mostanság nyílók semmivel sem tudnak többet,jobbat mint az eddigiek!!

Abban amúgy tévedsz,hogy ezek szórakoztatóak lennének.Van olyan részlegük,de ezek inkább a bevásárlásra orientálódtak,hiszen mindegyikben több mint 100 üzlet van.Aminek persze a 80%át csak nézelődésre használják az emberek.Ilyen helyen legjobban az éttermek büfék keresnek szerintem.

2010. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igazából elég sokan szoktak mászkálni bennük (1-2 kivételével) úgyhogy biztosan van rájuk igény.
2010. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a kiegészítést:D

Végülis nem zavar, csak mikor most meghallottam, h nyílt a Corvin, elgondolkodtam ezen..


Persze nyilván nem épült volna meg, ha nem lenne rá igény..:S

2010. okt. 31. 18:14
 8/15 anonim ***** válasza:

18:12es vagyok


A Corvinban speciel még pont nem voltam,de azt hallottam,hogy az főként a nagy családosoknak nyílt...szóval ebben lehet különbsége a többiekkel szemben.De érdemben akkor sem tud semmi újat nyújtani. Szórakoztatóközpontoknak olyanoknak kellene nyílniuk,amik ténylegesen az élvezetekre hajtanak,lásd egy modernebb vidámpark vhol a város közepén. Viszont újabb és újabb bevásárlóközpontokat azért nem célszerű építeni,mert már ígyis nagyobb a kínálat mint a kereslet.Csak ismételni tudom magam.Az ember nézelődni jár oda,nem azért hogy megvegyen egy 35.000. farmert... (átlag fizetésű vagyok,azért ez a példa :D)

2010. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja amúgy ott van még a Mammut 2. ,a Mom park, a Lurdy ház, az Europark :DD
2010. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

18:21!!!

Egyetértek veled mindenben!!Főleg azzal, amit a kereslet-kínálatról írtál+a 35.000-es farmerről..:D


Bár ahogy elnéztem a Corvin üzletlistáját, tök ugyanolyan mint a többié:P

2010. okt. 31. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!