Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tényleg szükség van ennyi...

Tényleg szükség van ennyi bevásárlóközpontra Budapesten?

Figyelt kérdés

Ott van az Árkád, Westend, Allee, most a Corvin nyílt..


Tényleg ekkora igény van ezekre? Már elmúlt a válság, vagy mi van?..


Amúgy nem vagyok pesti szóval tényleg érdekel hogy ott valóban élnek az emberek az ilyen helyek nyújtotta lehetőségekkel? Merthogy 1-2 ilyen van az OK, de nem túlzás már ez egy kicsit?


2010. okt. 31. 18:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszi 18:25

tényleg nem vagyok ennyire tájékozott:D

2010. okt. 31. 18:26
 12/15 anonim ***** válasza:
ééés a Csillagvár bevásárlóközpont,valamint a Csepel pláza :D Szóval remélem mindenki egyetért velem,hogy igenis felesleges újakat nyitni!
2010. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy az ilyen helyeket első sorban bevásárolni (kaja téren, nem ruha vagy ilyesmi), másod sorban a mozi miatt és harmad részt a gyors kaja miatt látogatják. A többi üzlet meg kong az ürességtől.
2010. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát mindegyiknek más a hangulata, picit más üzletek vannak benne.. szerintem azért jó hogy sok van mert még így is nagy tömeg van bennük, de nyilván mégnagyobb lenne a tömeg ha kevesebb bevásárlóközpont lenne. De mondjuk nyilván menne z élet akkor is ha csak egy lenne, de így azért jobb :P
2010. nov. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat!!


természetesen mindenkinek jár a "zöld kéz":D

2010. nov. 1. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!