Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért utálod a Twilight-ot?

Miért utálod a Twilight-ot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mert unalmas

nyálas

a színészek bénák

2010. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert már a könyökömön jön ki,és rosszul vagyok a tini kiscsajok nyavalygásától.Mindemellett:annyira egyáltalán nem nagy sztori(különbet is olvastam már,nem is egyet),a film(csak az elsőt láttam):no hozzáértés,no rendezés,no színészi játék.
2010. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

18:27-tel értek egyet


köszi:d

így kevesebbet kell írnom:)

2010. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt gondolom nekem sem kell már írnom semmit.

Még talán annyit,hogy a főszereplő csajtól kiráz a hideg.

Szinésznek csapnivaló.

Vannak azok az idegesítő arcmozdulatai..ááh..és minden filmjében ugyanezt csinálja,úgyhogy szerintem alapból ilyen el*eszett.

A férfi szereplőkről inkább nem is nyilatkozok.

2010. nov. 3. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Felfújják a filmeket, mintha valami minőségi lenne, közbe meg semmi. Ilyen filmet még én is forgatok.
2010. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem azért nem kéne ennyire lehúzni...

nem gondoljátok hogyha ez mind igaz lenne, amit leírtok, nem lennének ekkora nagy sztárok? Mert azért színészkedni szerintem kell, és ha ezt nem jól csinálták volna, akkor nem kapott volna ennyi elismerést, díjat..sem nézettséget.

2010. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a könyv jó. a film semmi. a szereplők roszak, ennél sookal értelmesebb ha megnézzük az Interjú a vámpírral c filmet. az legalább ad egy kis világítást a vámpírok 'igazi életéről'. nyálas. semi jó meg izgalmas nincs benne
2010. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

valójában nekem a könyv, sőt a story sem tetszett.Ezzel a vacakkal elrontják csak a vámpírkultusz erejét. Annak idején ha megemlitetted a sötét utcán/szobában a gyerekeknek h vámpír akk .. had ne monjam mit csináltak .. mostmeg .. vámpir? ,,de cukiiiik,,

ennyi erővel a régi képregényeket is át lehetne dolgozni Hello Kitty-sre és mindegyiknek lenne olyan szuperképessége hogy pl amihez hozzáér cukorrá véltozik stb.

Remélem kielégítő válasz volt :)

2010. nov. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg alapból nem kellene hogy a gyerekek befossanak a szobába,ha meghallják azt hogy vámpír.-.-
2010. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért mert:

- Unalmas történet: Ezért még nem utálnám csak úgy mondtam negatívumként.

- Gyenge színészi teljesítmények főlleg Taylor Lautneré borzalmas.

- Rossz rendezés

- Kicsit sablonosnak is véltem

- A karakterek is lehetnének jobban kidolgozva.

- És dramaturgiailag egy nulla mert egy másfél órás filmet arra építenek fel hogy az a Bella a vámpírral vagy a farkassal akar k*úrni.

2011. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!