Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért kövér a Twilight rajongó...

Miért kövér a Twilight rajongók 90%-a?

Figyelt kérdés
Nem bunkóságból kérdezem, de legtöbb rajongó, akit eddig láttam (képeken, videón, élőben), kövér. Nem duci, DAGADT. Felmerült a kérdés, hogy ez miért van? Én is szeretem a Twilight-ot és nem vagyok se kövér, se ronda. Komolyan kérdezem, ennek lehet valami oka? Vagy véletlen?
2011. júl. 10. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Támaszd már alá tényleges adatokkal.
2011. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elkezdtem agyalni, de szerintem egyik Twillight-rajongó barátnőm/ismerősöm sem kövér. Egy Karib-tenger-rajongó barátnőm az, de ő szerintem nem szereti különösebben a Twillightot. Egy másik kövér barátnőm szereti a romantikus filmeket de sose mondta, hogy a Twillightot is, szóval nem hiszem hogy rajongó.

2 elvetemült rajongó barátnőm van, egyikük csontropi, másikuk szüléskor meghízott kissé, de akkor még nem volt Twillight, azóta ismét 60 kiló alatt van.

2011. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Hirtelen ez a 2 kép, amivel alá tudom támasztani, de keresgélj, és legtöbb ilyen.


A második válaszolónak: értem, köszönöm a választ. :)

2011. júl. 10. 16:32
 4/11 A kérdező kommentje:
2011. júl. 10. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:
+1 vékony twilightrajongó, épp nézegettem az ismerőseim adatlapját és egy ismerősöm leírásában benne volt, hogy a kedvenc filme :)
2011. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A képeid alapján én egy másik, nagyon érdekes dolgot fedeztem fel.

Bár nem az összes rajongó kövér a képeken sem, de viszont egytől egyig, mind nő!

Tehát megkockáztatom, hogy a világ lakossága kizárólag tvájlájt rajongó nőkből áll!

2011. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a világ lakosságáról volt szó, hanem a Twilight-rajongók nagy százalékának kövérségéről. Mind nők ezeken a képeken, az igaz, és nem mind kövérek, de nagy részük az. :)
2011. júl. 10. 16:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak annyira szerettem volna utalni, hogy ne vonj le messzemenő következtetéseket néhány képből...

Te is szereted, mégsem vagy kövér.

A kommentekben is mondták, hogy nem kövérek.


Egyébként azt is mondhatnánk, hogy többnyire amerikaiak látszódnak a képen és mint tudjuk ott nagyon sok a kövér ember. Persze ez is csak sztereotipia.

2011. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért mert átlagban a kövér hölgyeknek nem akad párjuk, és már bemesélik maguknak a történetet. És a vámpíroknak hihetlen erejük van és ha összeházasodnának, a vámpírok vagy esetleg a vérfarkasok könnyedén átvinnék őket a küszöbön. Ellentétben a varázslókkal mert a kövér hölgyemény ráülne a pálcájára és eltörne :(
2011. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általában a "romantikus" filmeknél szokott az lenni, hogy a dagadtak közben hülyére zabálják magukat csokival, mert hogy ott ilyen meg olyan pasik vannak, és hogy ők ezt nem kaphatják meg stb. és ezt ők sem veszik sokszor észre.A lényeg hogy nem csak a tvájlájt rajongók dagadtak, hanem a ahol kigyúrt 18-28 éves pasik bármit is csinálnak.
2011. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!