Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bulihelyiség a garázsban....

Bulihelyiség a garázsban. Hogyan legyen berendezve, mi legyen benne?

Figyelt kérdés

A garázst szeretnénk berendezni egy ilyen "bulihelyiségnek" de nem tudjuk, hogy milyen legyen. Egyenlőre még semmit sem kezdtünk el, hanem ötleteket gyűjtünk hozzá.

Gondolok itt falszínre, kövezésre, berendezésre (fotelek, kanapék,asztalok, pultok,stb.), fénytechnikákra, hangtechnikákra meg hasonlókra.

Apró ötleteknek és teljes stílusirányzati tippeknek is örülnék.

(kb.70-80m2-es a garázs, úgyhogy csak kisebb kb 15-16 személyes bulik lennének tartva....)

Ha lehet akkor légyszi képeket is küldjetek.


2010. nov. 13. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak nekem is lenne ilyen garázsom , amiben nem autót tartok xD

Hát szerintem z egyik fal legyen téglaberakásos, a többi lila vagy piros.

Tegyél régi bútorokat színes lepedőkkel bevonva/leborítva, babzsákokat, párnákat. a padló legyen parketta vagy padlószőnyeg, de a parketta jobb mert arról könnyen le lehet törölni a kiömlött üdítőt.

Legyen egy nagy büféasztal, papírtányérok-műanyagpoharak ... Lehet manapság beszerezni diszkógömböt, nem csillagászati árakon. és egy laptop meg néhány hangfal is tökéletes a zenéhez :D

2010. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. És a '80-as feeling jegyében csinálj videódiszkót :D Csak egy projector kell hozzá meg a szám videoklipje. a Videódiszkó nagyjából annyit tesz, hogy a zene közben megy a szám videoklipje is :D
2010. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de én vmi modernebbre gondoltam...(lenne is rá tőkém)

Am 17/F vagyok :)

2010. nov. 13. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is... Ha ilyen Hörmannos a garázsajtó, akkor szigetelés. Nem jó, ha a szomszédok hallanak mindent (tojástartó is ok, feketére lefújva, fasza hifi, asztal és pár ülőke. :D Auchanban van 3990.-ért stroboszkóp, meg hasonló áron fényeffekt.
2010. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha bulihelységet szeretnétek, fontos a hangszigetelés.érdemes a falra 1-2cm-es hungarocellt felhúzni,és padlószőnyeggel befedni azt.ez hőszigetel és hangszigetel is. a plafont érdemes ezekután csak festeni bármiylen színre. ekkora garázsba egy bárpult is elfér hűtővel sztem,az mindenképp jó. Nyárra egy ventilátort,télre pedig koncektort érdemes beszerezni.

fénytechnikai kütyüket pedig érdemes a netenvegyen.hu oldalról beszerezni,mert ott vanna direkt ijesmi helységekre kitalálva hangulatvilágítások,disco gömbök stb stb...a falakra rakhattok képeket, ledes szalagokkal körbefuttathatjátok a garázs különbőrő színekkel,színes karácsonyi égősorokat is lehet fellógatni felakasztani.

Pénz kérdése az egész, szinte bármit megvalósíthattok ha van rá pénzetek.

2010. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!