Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor buliztal eloszor es hol?

Mikor buliztal eloszor es hol?

Figyelt kérdés
En kulfoldon vagyok es itt az emberek nem nagyon szorakoznak a sulibol :( mindenki megy a sajat fajtajaval ide-oda. Nekem meg nicsenek barataim sulin kivul es otthon meg akiket ismerek mindenki jol erzi magat.En meg asszem a kovetkezo eveket egyedul fogom tolteni :\\\'( 13\\\\l
2009. jan. 12. 13:47
 1/5 A kérdező kommentje:
jah es otthon is csak 1 baratnom van :(
2009. jan. 12. 13:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés hogy jön a magyarázathoz?


Én még kiskoromban voltam discóban valami ismerőseimmel,és Hupikék Törpikék léptek fel. Emlékszem a nagy kék 'Törpikékre',meg hogy ittam a kólát. Nagyon kész volt :-))


Ez a kérdésre a válasz.

2009. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

6. osztályos koromban voltam "házibulin". A barátnőm rendezett egy kisebb bulit. Szülők természetesen otthon voltak. Játszottunk, röhögcséltünk.

Aztán 7.osztályos voltam, amikor Drogellenes buliban voltam. Fellépett Hevesi Tamás :) , meg a Shyguys. :s

Buli után értem jött anyukám. És ő is vitt.

2009. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :) azt hittem totál elvok késve :S mindenki a környezetemben bulizik szak csak kis ijedtség volt :D
2009. jan. 12. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szülinapi házibulikat nem számítom, mert nem emlékszem mikor volt az első, talán oviban:D

Az első egyedül megyek (vagyis egy idősebb barátnőmmel) bulim a magyarországi Britney koncert volt, már fogalmam sincs mikor, jó pár éve:)

Az első olyan bulim, amire azt mondom, ez már valami, 14 évesen volt. Akkor szerettem bele a koncertekbe (Britney helyett immáron alternatív rock zenébe főleg), bulikba, azóta is rengeteget járok:)

2009. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!