Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak szilveszterkor?...

Mit csináljak szilveszterkor? Huszonéves, egyedülálló nő vagyok, van pár barátnőm, de mindegyik a pasijával lesz. Főleg azok válaszát várom, akik szintén nem kedvelik ezt az ünnepet.

Figyelt kérdés

Talán furán hangzik a kérdés, de komolyan érdekelne pár ötlet. Nem szeretem a szilvesztert, régebben ilyenkor mindig a volt osztálytársaimmal buliztam. De pár éve meglazult a kapcsolatom velük.


Nem vágyom nagy bulira, az utóbbi pár évben sem mentem el, de akkor még más volt a helyzet. Most szembesültem először azzal, hogy tök magányos vagyok. :(


Ráadásul a születésnapom is aznap van, és nagyon rossz érzés, hogy sose tudjuk megünnepelni.


Most elég szomorkás időszakomat élem, tényleg nem vágyom bulizni menni. Ugyanakkor otthon sem szeretnék lenni, egyedül az üres lakásban. Vagy elutazni a szüleimhez, valahogy erre sem vágyom.


Hogyan tudnám "túlélni" ezt az ünnepet? Hogyan tudnám elérni, hogy ne érezzem magam olyan magányosnak?


Hozzátenném még: egyetemre járok még, arra is gondoltam, hogy aznap is tanulok (szeretek tanulni), mondjuk a tanulás sokszor menekülés nálam...


2010. nov. 23. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt ilyen szomorú szilveszterem, akkor vettem egy csomó nasit, letöltöttem egy csomó marhajó filmet, aztán egész éjjel azokat néztem. Szünetekben pedig kiültem a teraszra, merthogy az évben nagyon kellemes idő volt szilveszterkor, és elszívtam pár cigit. Persze ez utóbbit inkább nem javaslom. :D
2010. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát, végül is nem hangzik rosszul.


Esetleg olyan kávézóról tudtok (Pesten), ami még szilveszterkor is csendes? Gondoltam, elmennék oda tanulni. :D

2010. nov. 23. 22:04
 3/11 anonim válasza:

Gyere velem szilveszterezni, elsétálgatnánk a városban, innánk bort, pezsgőt. :)

Magányos 27 éves fiú.

2010. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És te miért vagy magányos, előző?
2010. dec. 4. 10:37
 5/11 anonim válasza:

Nekem is aznap van a szülinapom, de mi általában bulit csapunk. Ok, hogy a barátnőid nem érnek rá, de nincsenek esetleg régebbi "haverok"? Én a helyedben felkeresném őket, vagy az egyetemről pár ismerőst, hátha ők csinálnak egy nem túl durvulós kevés létszámú házibulit, mondjuk társasoznátok, beszélgetnétek, ilyesmi. Lehet hogy én gondolkozok rosszul, de én semmiképpen sem lennék ilyenkor egyedül... már csak a szülinap miatt sem.

Remélem azért jól fog telni, bárhogyan is sikerül!

2010. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ELŐRE IS BOLDOG SZÜLINAPOT,MARADJ SZÁMÍTÓ GÉP KÖZELBEN ÉS CSEVEGÜNK
2010. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Keress valakit, aki mellett jól érzed magad a szülinapodon, szilveszterkor! Hátha találsz ilyet! Én pl. tegnap tudtam meg, hogy egyedül szilveszterezem, szintén fogalmam sincs, mit csinálok, nem olyan nagy baj ez, semmi depis hangulat, de azért igazságtalan, mert mehetnék több helyre, barátokkal, de most nem lenne szerencsés (hosszú, miért). Legszívesebben keresnék valakit aki NORMÁLIS erre a napra, nem célom sem berúgni, sem becsajozni, sem direkt megőrülni, semmi erőltetett dolgot nem akarok! Csak egyszerűen vidáman jó társaságban valakivel/valakikkel átmenni az új évbe.

35/F

2010. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szintén egyedül töltöm a szilvesztert, ami ma derült ki.

De sebaj, gondoltam feljövök olvasgatni ide kicsit, és láttam a hasonló cipőben járó embereket.

Én részemről annyit tervezek, hogy elmegyek keresek itt Pesten egy kellemes, csendesebb helyet, ahol ellehetek pár órát. Aki gondolja, csatalakozhat = ) egy év végi-újévi beszélgetésre.

20/F

2010. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kedves kérdező, nagyon hasonló helyzetben vagyok én is. Szerintem csinálok majd forralt bort, beszerzek néhány jó filmet, és így próbálom átvészelni a szilvesztert. Mondjuk a magányosság érzésén ezek se segítenek :(

Esetleg jó lenne beülni valami csöndes helyre, bár egyedül az se túl izgalmas.

Ha tényleg senki nincs, akivel együtt tölthetnéd azt a pár órát, akkor boros-nasis-filmes-könyves bekuckózás, és játssz a túlélésre. Én is így bénázok majd :)

2010. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már ilyen korán (11.23) ezen gondolkodtál? Nem csak ezt az egy napot kell megtölteni programmal...


Én megyek egy várhatóan zene nélküli, beszélgetős "buliba", ahol már lefixáltuk, hogy mennyi emberre vesznek pizza alapanyagot. Viszont a legtöbbünk mégiscsak szívesen szert tenne új ismerősökre.


Boldog szülinapot kívánok!

2010. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!