Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak szilveszterkor?...

Mit csináljak szilveszterkor? Huszonéves, egyedülálló nő vagyok, van pár barátnőm, de mindegyik a pasijával lesz. Főleg azok válaszát várom, akik szintén nem kedvelik ezt az ünnepet.

Figyelt kérdés

Talán furán hangzik a kérdés, de komolyan érdekelne pár ötlet. Nem szeretem a szilvesztert, régebben ilyenkor mindig a volt osztálytársaimmal buliztam. De pár éve meglazult a kapcsolatom velük.


Nem vágyom nagy bulira, az utóbbi pár évben sem mentem el, de akkor még más volt a helyzet. Most szembesültem először azzal, hogy tök magányos vagyok. :(


Ráadásul a születésnapom is aznap van, és nagyon rossz érzés, hogy sose tudjuk megünnepelni.


Most elég szomorkás időszakomat élem, tényleg nem vágyom bulizni menni. Ugyanakkor otthon sem szeretnék lenni, egyedül az üres lakásban. Vagy elutazni a szüleimhez, valahogy erre sem vágyom.


Hogyan tudnám "túlélni" ezt az ünnepet? Hogyan tudnám elérni, hogy ne érezzem magam olyan magányosnak?


Hozzátenném még: egyetemre járok még, arra is gondoltam, hogy aznap is tanulok (szeretek tanulni), mondjuk a tanulás sokszor menekülés nálam...


2010. nov. 23. 21:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na hát végül is jobban alakult a vártnál. Az egyik fiúbarátom hívott magához, vele és még két barátjával voltam, nem volt semmi extra, csak szolid beszélgetés, de jól éreztem magam. :)
2011. jan. 6. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!