Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmennétek az operabálba, ha...

Elmennétek az operabálba, ha valaki meghívna, ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Most lehetőségem lenni elmenni, a főnököm hívott meg - félreértések elkerülése végett, nem, nem vagyok a szeretője - ő a feleségével jön, én a párommal mennék, nagyon jó munkakapcsolatban vagyunk. De én elég gyomorforgató, rongyrázó dolognak tartom,tele sznob népséggel, akikre marhára nem vagyok kiváncsi, biztos nem érezném jól magam. Persze ezt nem mondhatom meg. Ti elmennétek? Ha nem, mivel magyaráznátok?
2009. jan. 17. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megérttelek, én semm kedvelem az ilyen sznob embereket, de a te helyedben mindenképpen elmennék..gondolj csak bele nem mindenkinek adatik meg ilyen lehetőség..:-) egyébként ezt a főnököd h gondolta?fizetned kéne érte?..mármint a belépőt.? mert ebben az esetben tuti nem mennék el..nem költenék rá, de ha ingyen akkor mindenképp menjetek el, és érezzétek jól magatokat! :-)
2009. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, a belépőt ő állná...Nekem maradna a cipő, fodrász, táska, kozmetikus.. ruha nem, anyukám úgy tud varrni, hogy az estélyi ruhái kenterben verik a milliósokat is. Persze bundát nem szándékszom venni:)

Köszi a válaszod.

2009. jan. 17. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Menj el szerintem, használd ki ezt a lehetőséget, főleg, ha ingyen van. Biztos érdekes lesz egyszer részt venni egy ilyen eseményen. Én biztos elmennék a helyedben. :) Jó szórakozást!
2009. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hááát megrágom még.... Látnám Franco Nerot-t :)
2009. jan. 17. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem apám kínálta fel a lehetőséget és igent mondtam, mert be tud mutatni pár ismerősének. Tudtátok, hogy manapság a munkahelyek 70%-a ismeretségi alapon kel el? De, ha mást nem, kipróbálni mindenképp érdemes, szerintem.
2009. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én biztos elmennék, még örülnék is neki!

Szerintem próbáld meg másképp nézni: egyfelől sznobizmus, felső tízezer, rongyrázás, igen, lehet ez is bennevan; másfelől kultúra, elegancia, különleges alkalom, szép ruhák - ha nem tetszenek az ottani emberek, majd a pároddal eliszogattok egy kis pezsgőt. :)

És hiúságodnak is jót fog tenni, ha sikerül 1-2 milliomost lefölöznöd a megjelenéseddel! ;):D

2009. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!