Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mihez kezdtek, ha kiderül,...

Mihez kezdtek, ha kiderül, hogy egyedül kell töltenetek otthon a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Légyszi, nem szeretnék dicsekedős embereket hallani, olyanok tanácsát várom, akik hasonló helyzetben vannak. Az utóbbi években mindig a barátnőimmel töltöttem a szilvesztert, együtt buliztunk. (Nekem csak néhány barátom van, elég zárkózott vagyok sajnos.)

Szóval most mindenki máshol bulizik (fősulis/ egyetemi haverokkal) és valahogy engem itt hagytak egyedül és nagyon rossz lesz a szilveszterem így magányosan :(

(Megelőzve a kérdést: igen én is most kezdtem el egy főiskolát de nincsenek barátaim, akikkel bulizhatnék.)

Persze nem őket okolom, nem az ő tisztük engem istápolni, ha már ilyen béna vagyok, hogy nincs egy barátom sem. Vagy rosszul fogom fel a dolgokat és igenis illene felajánlaniuk, hogy meghívnak a bulijaikra?


2009. nov. 30. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem ez lenne az első eset, szóval nem kezdenének semmihez. :)
2009. dec. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez lesz a harmadik itthonülős, mióta bulizós korban vagyok. Hát nem nagy cucc. Öszintén szólva még jobban is szeretem, mert a szilveszteri bulizás olyan erőltetett, ráadásul mindenki bulizik, így biztos nem tudom elkerülni, hogy olyanokkal fussak össze, akiket nem kedvelek, mert úgy is mennek ők is.


Én gyerekpezsgőt iszok, gépezek, olvasok, tanulok (drága jó téli vizsgaidőszak) meg ilyesmi. Nem szoktam magam szarul érezni, őszintén már nincs is kedvem menni. Télen amúgy sincs, és szabadtéren jobban érzem magam, de hát befagyna a seggem.


Az egyetemi "barátiköröm" nem valami nagy baráti kapcsolatokból áll, úgyhogy ők nem hívnak, a régebbi ismerőseim, meg össze-vissza szervezik az ilyen bulikat és nekem az első gondolatom általában az, hogy onnan hogy a fenébe jutnék haza, ha szar lenne?

2009. dec. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt már nekem is otthon ülős szilveszterem és jó volt.Lány vagyok és végre volt idő magamra.Pedikürőztem,ki próbáltam milyen kádban olvasni,mert inkább a zuhany híve vagyok,de most kényeztetésre vágytam.Bevásároltam korábban finom kajákat,a kedvenc csokijaimat,joghurtomat.Romantikus filmet néztem,amit korábban még nem láttam,közben nasi természetesen.Aztán mgnéztem mit ad a tévé,ha volt kabaré,akkor azon nevettem,éjfélkor kimentem a város főterére tűzijátékot nézni.Felhívtam pár embert,hogy BUÉK-ot kívánjak.Aztán tovább folytattam a pihenést,míg el nem aludtam.Ja igen,korábban kiválasztottam egy koktél receptet és azzal szórakoztattam magam,hogy azt elkészítettem.Baromi szép lett és finom. :) Kb ennyi,de úgy maradt meg bennem,hogy jól szórakoztam.
2009. dec. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egyedül töltöttem a szilvesztert itthon. Én azt nem tudom mihez kezdenék ha buliznom kéne... utálom a tömeget márpedig szilveszterkor mindenhol az van.
2009. dec. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én is elég sokat voltam egyedül szilveszterkor.Mindig lefoglaltam magam valahogy.A lényeg,hogy olyan dolgot csinálj,amit szeretsz,és akkor jobban fog telni.Én is vettem magamnak egy jó könyvet,és azt olvastam,a kedvenc borommal,vagy tv-t néztem.Egyébként sem szeretek sok ember között lenni,most meg babát várok,úgyhogy már nem szívesen megyek sok ember közé.

Azért próbálj meg valakihez odacsapódni,ha nem akarod egyedül tölteni.

2009. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a szilveszter nagyjából olyan, mint bármelyik másik nap az évben. Különbség csak annyi, hogy ilyenkor több jó film van a tévében :) (legalábbis régebben így volt). Legutóbb meg sem vártam az éjfélt, 11-kor lefeküdtem, és olvastam az ágyban. Ja bocs, éjfél körül felkeltem, és beengedtem szegény kutyát a lakásba, mert frászt kap a petárdától.

Nem tudom, engem valahogy egyáltalán nem hoz lázba a szilveszter. mondjuk egyszer sem hívtak buliba, de a dévajkodást nem is nagyon szeretem, inkább a beszélgetős partikat:)

2009. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahh,Sas kabaré,virsli,pezsgő,gyere át,ha gondolod,én is egyedül leszek:)
2009. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hmmm csábító ajánlat hol laksz? :P
2009. dec. 2. 20:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Szlovák határ mentén,úgyhogy ha akarod szlovák rádiót is hallgathatunk és a szlovák tv szilveszteri adását is nézhetjük:))))))))))))))))))))))))))))))))))
2009. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sajnos messze vagy :(

Nem tudok szlovákul de asszem kellő mennyiségű (pl) becherovka után ez már nem is lenne gond :D

2009. dec. 2. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!