Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha nagyon...

Miért van az hogyha nagyon röhögök akkor sírni kezdek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sírni kezdesz, csak kiflyik a könnyed a röhögéstől, velem is elő szokott fordulni . :)
2010. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kifolyik*
2010. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de én érzem hogy sírok xD
2010. dec. 11. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt már pontosan ugyanilyen kérdés nyilván ki is írta mielött elküldted. Na mindegy. Egyébként meg azt nem árt tudni hogy a nevetés, és a sírás között nagyon minimális a különbség, olyan mintha egy mágnes van a kezedben aminek ugye két pólusa van. Szeretet gyülölet, nevetés sírás, öröm bánat, ezek mind összetartozó fogalmak, mivel kivétel nélkül érzéseket fejeznek ki. Szóval mindkettö egy emóció és ha pl. már régen adtad ki magadból a feszültséget akkor erre bármelyik szituáció (nevetés vagy sírás) alkalmas lehet, ami ilyen helyzetben (tehát stresszes állípotban) akár össze is keveredhet. Nem tudom mennyire vagyok érthetö. Ez hasonlít ahhoz a mondáshoz -a két véglet szempontjából- amit a szerelemröl írnak (már ha létezik egyáltalán): a tüz ami a vajat megolvasztja, a tojást keményre fözi.
2010. dec. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!