Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meghívtak pár szilveszteri...

Meghívtak pár szilveszteri buliba. Ti hova mennétek a helyemben? (lent. )

Figyelt kérdés

1.Az évfolyamtársam csinál házibulit(fiú), nem lennénk sokan, max 10-en, rajtam kívül még talán egy lány lenne, de ez sem biztos. Ebből a társaságból mindenkit ismerek, egész jó fejek. Főleg aki csinálja a bulit. :) 13-15 évesek lennének itt.


2. Ez is házibuli lenne, csak csajok. Kb. 15-en lennénk. Erről a társaságról tudni kell, hogy nagyon tudnak pasizni. Tehát mennénk fel a városba, és egész este csávózásból állna ki. 15-16 éves lányok lennének itt.


3. A fiú akibe szerelmes vagyok, meghívott egy "zárt körű" buliba. A legjobb barátjáék kibéreltek egy helyet, itt lennénk legalább 30-an. Nagyon jó fejek tényleg, lehet velük röhögni, baromkodni. Ez mind szép és jó, csak annyi a baj, hogy ebből a társaságból csak 2 embert ismerek a kiszemeltemen kívül. Bár őket sem annyira, csak 2szer beszéltem velük. A "kiszemeltemre" pedig nem akarok ráakaszkodni. =/

Amúgy itt 16-22 évesek lesznek.


4. A legjobb barátaimmal is jó lenne szilveszterezni, csak nem tudjuk, hogy hol legyünk. Diszkóba nem engednek el, a házibulit nem engedik, mert mindannyian panelban lakunk, és a szabad ég alatt meg csak nem lehetünk egész este, szétfagynánk. De ha e mellett döntök, a végén az lenne, hogy kint járkálnánk egész éjjel.


5. Egy nagyon jó barátom tesója csinál házibulit. Tutira nagyon jó lenne, csak nem igazán "merek" elmenni. Mert egy csomó állat lesz ott, és ha azok berúgnak, ott kő kövön nem marad. Amúgy 18-20 évesek lesznek ott,zömében fiúk.



14/L


2010. dec. 18. 17:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

bocsi, utolsónál elírtam.

18-24 év közötti fiúk(és pár lány) lenne ott

2010. dec. 18. 17:31
 2/15 Roxi96 válasza:

2. (inkább ez)

3.

2010. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Én pasizni mennék a városba, igaz én már 28 vagyok! :)
2010. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1,2


Csak ide.

2010. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
1
2010. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1. mert tuti a hely

3. mert ott a kiszemelted a többit felejtsd el. Utcára ne menj!! Senkivel!

2010. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én a 2.-at ajánlanám.


vigyázni kell az olyanokkal, ahol túl sok a pasi, ráadásul ismeretlenek, ha lerészegednek, esetleg állatiassá válhatnak, erőszakoskodóvá, sőt, lehet belekevernének vmi bogyót az italodba, nem bíznék az ilyesmiben.

mellesleg a házibulik ritkán szoktak jól sikerülni.


az mondjuk érdekes, hogy azt írod, nem engednek el diszkóba, pedig a csajokkal nyilván oda mennétek. gondolom a szüleidnek mondanád csak, hogy csajos házibuli lesz, nem? ;)

2010. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Leginkább az első, neked még nem igazán való a 18-20 évesekkel való bulizás, de a 2. se rossz, neked ettől még nem kell "pasizni", csak érezd jól magad.
2010. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi bulizó végig járja az összeset :D
2010. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1. vagy 3.
2010. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!