Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szilveszteri buli lesz nálunk....

Szilveszteri buli lesz nálunk. És hogyan készüljek h a legjobb bulit csináljam? Minden téren. Milyen zenék legyenek? (konkrétan szeretnék kérni számokat) Díszítés? Pia? Hogy legyen szervezve?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok, hányan lesztek kb?
2010. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem diszitésnek pár lufi megteszi, meg lehetnének sapkák meg sipok. Hát piának pezsgő biztosan, meg bor, valami keményebb,ütősebb. Én csinálnék még valami kaját is,mondjuk szendvicseket meg kell valami chips is, pattogatott kukorica. Hát zene attól függ,milyen korosztály vagytok,milyen zenét szerettek.
2010. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16-22 év.
2010. dec. 28. 10:54
 4/5 A kérdező kommentje:

és kb. 10-15-en leszünk. És valami játékot tudtok mondani?

Ami kicsit oldja a hangulatot. Mert nem ismer mindenki mindenkit.

2010. dec. 28. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
hát játékban sajnos nemtudok segiteni, esetleg activityzni lehetne :D de mi nem szoktunk játszani. Hát ha nem egyezik a zenei stilusotok,akkor szerintem szerezz be minden műfajból zenéket. Mondjuk nálunk Edda számok szoktak szólni, meg Tankcsapda de mi rockos banda vagyunk :) legyen lassú is gyors is,ha netán táncolni akarnának és majd úgyis raknak be saját stilusuknak megfelelő zenét :)
2010. dec. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!