Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen otthoni programot...

Milyen otthoni programot tudtunk ajánlani Szilveszterre?

Figyelt kérdés

Első sorban nem társasjátékokra tv-zésre gondoltam, meg amit máskor is lehet csinálni.


14/L


2010. dec. 28. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon relatív. Néha kicsit írhatnátok több infót is... lehet, hogy valami rocker vagy, én meg beajánlom, hogy fessétek ki egymást, meg lakkozzatok körmöt,de lehet, hogy teljesen más a stílusod, én meg leírom, hogy ha játszotok hangszeren üljetek össze próbálni és írjatok dalokat vagy ilyesmi..... szóval jó lenne, ha pontosítanál, mondjuk, hogy hányan lesznek, fiúk és lányok vegyesen vagy ilyesmi....?
2010. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a rockerek nem sminkelnek vagy nem manikűrözhetnek? xDD nahát ez a téveszme meg hol van felírva a kéménybe korommal?
2010. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyetek sok rágcsát meg piát valami kólát meg ilyenek, hallgassatok jó kis zenéket, esetleg beszéljetek olyan dolgokról, amikről nem nagyon szoktatok, nosztalgiázzatok egy kicsit..mi legalábbis így szoktunk az unalmas estéket feldobni
2010. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kokain
2010. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!