Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szilveszterezni eggyik barátom...

Szilveszterezni eggyik barátomnál fogok, olyan 8-an leszünk, (15 éves vagyok) anyum csak úgy engedett el, hogy nem ihatok semmilyen alkoholt:S?

Figyelt kérdés

De szeretnék maginni 1 citromos sört mert azt szoktam máskor is, csakhogy ha megiszom olyan este 8 kor eszek utána meg minden , nem mutatja-e ki a digitális alkoholszonda? mert szerintem meg fog szondáztatni anyum.

VÁLASZOTOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM . 15/F


2010. dec. 29. 18:38
 1/9 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg anyukáddal ezt a problémát, hátha belátja, hogy jobb, ha bízol benne, és ő is benned, minthogy szondával vár az ajtódban....
2010. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tejóég meg fog szondáztatni? Egyébként ha este iszod, akkor reggel már nem fogja kimutatni.
2010. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát Olyan hajnali 3 kor mennék haza :S

Amúgy a haverom 3 utcával odébb lakik tőlünk...

De nem Bízik meg bennem akár mit mondok

SZóval :) Ha megiszom olyan este 7 órakkor , hajnali 3 ra kimegy-e belőlem.(kimutatja-e a szondaI

2010. dec. 29. 18:50
 4/9 anonim válasza:
A citromos sörben kevesebb az alkohol. Kb. 2-3 óra után már semmit nem fog kimutatni a szonda!!
2010. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez vicces, nekem anyum vett szilveszterre citromos sört, mondván abban csak 2% az alkohol...De szerintem is beszéld meg ezt vele, ennyi alkoholtól aztán semmi bajod nem lesz, ezt neki is be kell látnia.

L/16

2010. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 martonistifler válasza:
egy sima sör 5 óra alatt meg ki átlagban az emberből (kresz tkönyv alapján) 3 citromos sört se mutatna ki a szonda. :D
2011. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na nem mutatta ki :D

De meg se szondáztatott...

Szerintem csak azt akarta elérni h ne igyak :)

2011. jan. 9. 17:19
 8/9 A kérdező kommentje:

(Én megszondáztam magam)

Hogy nincs e semmi

2011. jan. 9. 17:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Van otthon szondátok?
2011. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!